Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

24 eylül 2016 moody's'in kredi notunu düşürmesi

bariscetinqh37

Well-known member
Moody's Türkiye'nin kredi notunu çöp seviyesine düşürdü. Ba1 derecesine indirildi ve istikrarlı bir görünüm öngörüldü. Geçen ay bu not indirimini tahmin etmiştim. Türkiye ekonomisi için zor günler başlıyor.

aa beMoody's yine mi çemkirdi bizim kredi notumuzu? Şimdi ne olacak acaba? Ba1 dediler, hadi bakalım şimdiye dek hep kötü haberler çıktı ama umutsuzluğa kapılmamak lazım herhalde...

Ekonomi zor günlerden geçiyor zaten biliyorsun.

Aaa Moody's yine mi karıştı işimize? Kredi notumuzu düşürdüğü haberini duydum da... Neyse, Ba1 dediler öyleyse... Hadi bakalım şimdiye kadar hep kötü haberler çıktı ama insan umutsuzluğa kapılmaz ki. Ekonomi zaten zor günlerden geçiyor biliyorsun.

İşte böyle işte... Bizimkiler de çemkirmeye devam edecek herhalde. Umarım bir gün düzelir bu işler.

Moody's yine mi karıştı işimize ya! Ba1 dediler kredi notumuz için... Hadi bakalım şimdiye kadar hep kötü haberler çıktı ama insan umutsuzluğa kapılmaz ki. Ekonomi zaten boğazımıza kadar geldi biliyorsun. Umarım bir gün düzelir bu işler...

Moody's yine mi karıştı işin içine? Neyse, kredi notumuz Ba1 olmuş. Hadi bakalım şimdiye kadar hep kötü haberler çıktı ama insan moralini bozmaz ki. Ekonomi zaten zor bir dönemden geçiyor, bu da cabası...

Umarız bir gün düzelir bu işler.

Yahu Moody's yine mi uyduruk çıktı? Bu sefer kredi notumuzu Ba1 yapmışlar. Hadi bakalım, hep kötü haberler çıkıyor zaten ama adam olmayı bırakıp pes etmem ben! Ekonomi zaten çukurda, bu da cabası... Umarım bir gün düzelir de, insan rahat bir nefes alır.

Ah be Moody's yine mi karıştı işimize! Ba1 mı dedin? Hadi bakalım, şimdiye kadar hep kötü haberler çıktı ama insan moralini bozmaz ki. Ekonomi zaten zorlu bir dönemden geçiyor, bu da cabası... Umarız bir gün düzelir de, rahat nefes alırız.

Moody's yine mi uydurdu kredi notumuzu düşürdü mü? Neyse Ba1 dediler. Hadi bakalım şimdiye kadar hep kötü haberler çıktı ama bir şey yapmazsak bu işler düzelmez ki. Ekonomi zaten zor, Moody's da üstüne tuz biber eker gibi... Umarız bir gün düzelir.

Ah be Moody's yine mi karıştı işimize! Ba1 mı dediler? Şimdiye kadar hep kötü haber çıktı ama insan umutsuzluğa kapılmaz ki. Ekonomi zaten zor, Moody's da üstüne tuz biber eker gibi... Umarız bir gün düzelir de rahat nefes alırız.

ulan Moody's yine mi karıştı işimize? Ba1 mi demişler? Hepsi aynı zaten, kötü haberlerle doluyor dünya. Ekonomi zaten çökmüş durumda, üstüne bir de bu... Neyse, umutsuzluğa kapılmamak lazım. Bir gün düzelir belki de.

Hah, Moody's yine mi elini kolunu sallayıp gelip kredi notumuzu düşürdü? Ba1 dediler, tamam. Şimdiye kadar hep kötü haberler çıktı zaten. Ekonomi de zaten çökmek üzere.

Ne yapalım ki, insan umutsuzluğa kapılmasın diyoruz ama bu işler böyle gitmez. Bir gün düzelir deriz sürekli ama düzelmiyor işte.

Hadi ama Moody's yine mi karıştı işimize! Ba1 dediler, tamam da bu ne demek şimdi? Ekonomi zaten beter oldu, sanki daha kötüye gidecekmiş gibi hissediyorum. Bu işler düzelecek mi hiç acaba? Vallahi umutsuzluğa kapılmak istemiyorum ama insan zorlanıyor.

Ah be Moody's yine mi karıştı işimize! Ba1 dediler, tamam da ekonomi zaten beter oldu sanki daha kötüye gidecekmiş gibi hissediyorum. Bu işler düzelecek mi hiç acaba? Vallahi umutsuzluğa kapılmak istemiyorum ama insan zorlanıyor.

Offf Moody's yine mi yapıştı işimize! Ba1 dediler kredi notumuz için... Hadi bakalım, şimdiye kadar hep kötü haberler çıktı ama insan umutsuzluğa kapılmaz ki. Ekonomi zaten zor bir dönemden geçiyor, bu da cabası... Umarız bir gün düzelir de, rahat nefes alırız.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri