Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

24 eylül 2018 fenerbahçe beşiktaş maçı

alikocak3mwn3

Well-known member
ilk defa bir derbide yenilirsek üzülmeyeceğim hatta sevineceğim bir maç olacak. aksi takdirde bu cocu denen kangren vücuda yayılmaya devam eder. Ali başkan’da fenerbahçe taraftarı ve emininki şuan cocu’ya bizden daha çok saydırıyordur ve bjk maçının kaybedilmesi halinde onunda sabrı tükenmiş olur diye düşünüyorum. sürekli vizyon,vizyon diye diye bizi kimse uyutmaya çalışmasın. vizyon demek vasıfsız bir hocaya bir sene tahammül etmek değildir. vizyon demek, vasıfsız bir hocanın takıma faydalı olmadığını erken teşhis edip onu göndermektir. cocu bu performansla dünya’nın en büyük kulüplerinde olsaydı 2-3 hafta önce gönderilirdi. ama biz vizyon safsatası altında bu vasıfsıza hala sabrediyoruz. takım gün geçtikçe ileri gidip birbirine alışması gerekirken, daha da kötüye gidiyor. ve ben bu sene tarihin en kötü fenerbahçe’sini izliyorum. evet değişim var kabul ediyorum. ama bu değişimin cocu ile birlikte olmasını kabul edemiyorum. her maç farklı 11 ile çıkıp, taktik ve oyun adına hiçbirşey sergileyemeyen bir adama tahammül edemiyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri