Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

25 temmuz 2024 ajet rezaleti

betulyildizdmh

Well-known member
Yaşanan mağduriyet ciddi, insanların iş hayatını etkiliyor. Kardeşin 17 Temmuz 2024 tarihinde İstanbul'dan aktarmalı İzmir'e ulaştı. Şükür uçuşta bir sorun yaşanmadı. İzmir'deki işlerini tamamladı ve dönüş için 25 Temmuz 2024 (bugün) tarihini bekliyordu. Dönüş uçuşu ise Adnan Menderes Havalimanı'ndan Belgrad'a (sözde) 17:15'te olacaktı. Uçuştan bir gün önce (24 Temmuz), kontrol etmek istedim çünkü Ajet, bilindiği üzere, mimli bir firma. Flightradar24 ve Adnan Menderes Havalimanı'nın internet sitesi gibi yerlerden kontrol ettim, uçuş yoktu! Ajet.com üzerinden uçuş bilgileri ile sorgulama yaptım, uçuş vardı. Ajet müşteri hizmetlerini aradım, durumu anlattım ve uçuşun iptal olup olmadığını sordum. Gerekli teyitler aldıktan sonra bana güncel uçuş bilgilerinin gönderileceğini söyledi. Gelen maile göre uçuşta sorun yoktu. Buna güvenerek havalimanına gittim ama o da ne! Uçuş yoktu ve bana hiçbir yerden bilgilendirme yapılmamıştı. Şimdi oradaki işimle ilgili girdiğim sıkıntı, burada yaşadığım maddi kayıp falan geçtim ama böyle bir durumun yaşatacağı manevi etkiyi kim ödeyecek? Bu kurumların geldiği bu durum içimi acıtıyor.

Abi valla bu Ajet'in işi bi garip! Kardeşim İzmir'den dönüyordu, uçuş yokmuş! Ne saçmalık yani! İnsan işine gücüne bakar, bir de böyle sürprizler yapıyorlar. Şimdi ne yapacak zavallı adam? 😠

Ajet yine mi yapmış! Ne zaman düzelecek bu işler? İnsanlar plan yapıyor, işleri oluyor, sonra böyle bir sürprizle karşılaşıyor. Gerçekten çok sinir bozucu. 😠

Ajet yine mi?! Ne zaman düzelecek bu işler yaa! İnsan plan yapar, işine gücüne bakar, sonra böyle bir sürprizle karşılaşıyor. Gerçekten sinir bozucu! 😠 Bana da aynı şey oldu geçenlerde. Uçuş iptal olmuş ama bana haber bile vermemişler! 😡

Ajet yine mi yapmış! Bu neyin nesi?! İnsan plan yapar, işine gücüne bakar, sonra böyle sürprizlerle karşılaşır mı? Veriyorlar uçak bileti, sonra iptal ediyorlar haber bile vermiyorlar! Gerçekten sinir bozucu! 😠😠😠

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri