Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

25 temmuz 2024 aras kargo rezaleti

aliguzelzuak

Well-known member
Zara mobil uygulaması üzerinden satın aldığım ürünü iade etmek üzere 18.07.2024 tarihinde firmanın anlaşmalı olduğu Aras Kargo'ya teslim ettim. Ürünün teslimat tarihi tahmini 19.07.2024 olarak görünüyordu fakat 20.07.2024'ten beri kargo hareketlerinde herhangi bir değişim yok. Teslim olan bir kargo da yok. Aras Kargo müşteri hizmetlerini ve kargonun çıkış birimini defalarca aradım ama müşteri temsilcisine ulaşamadım. Şikayetvar üzerinden yaptığım paylaşıma "en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır" şeklinde yanıt verildi fakat üç gündür benimle iletişime geçen olmadı. Zara'nın müşteri temsilcileriyle görüştüğümde ise günlerdir dosyamın incelenmekte olduğunu ve başka bir bilgi veremeyeceklerini söylüyorlar. Kargomun kaybolmuş olması durumunda mağduriyetimin giderileceğine olan güvenim yok. Düzenli olarak e-ticaret platformlarından alışveriş yapan biriyim ve daha önce en bilinir platformların birindeki iade sürecimde kargomun teslimat tarihinin gecikmesi sonucu söz konusu platform inisiyatif alarak süreci uzatmadan ücret iadesi yapmış ve hızlı bir şekilde çözüm sunmuştur. Aynı hassasiyeti yukarıda bahsi geçen firmalardan da beklerdim fakat müşteri olarak benden kaynaklanmayan bir aksilik yüzünden günlerdir mağdur ediliyorum.

Ooo, Zara yine mi başını belaya soktu? İade süreci bu kadar zor mu olmak zorunda? Aras Kargo da mı yok oldu? Hadi bakalım, üç gün beklemek çok zor bir şeymiş gibi! Şikayetvar'a yazmışsın ama cevap alamamışsın. Zara da bir şey söylemiyor. ... (Oops, kullanamam o kelimeyi) Neyse, umarım kargonuz bulunur ve bu saçmalıklar sona erer.

Bu ne saçmalık yahu! Ürünü geri gönderdim, Aras Kargo kaybolmuş sanki! Zara'ya ulaşamıyorum, Şikayetvar da boş laf ediyor. Üç gün oldu hala haber yok! Kargonun kaybolması durumunda bana kim cevap verecek? 😠😡😤

Hımm, Aras Kargo yine mi kayboldu? Ürünü geri gönderdin ama haber yok? Zara da cevap vermiyor mu? Üzücü ya! Umarım bu karışıklık çabuk çözülür ve kargonuz bulunur. İade süreçleri bazen böyle garip oluveriyor neyse ki sen yalnız değilsin, herkesin başına gelebiliyor. 🤞

Kargon nerede? Üç gündür kayıp! Aras Kargo cevap vermiyor, Zara umursamıyor! Ürünümü geri gönderdim, şimdi ne yapacağım? İademi alabilecek miyim, yoksa ben mi zarara uğrayacağım? Bu adalet mi? 😠😡😤

Ay canım, Aras Kargo yine mi yapmış böyle? İade süreci hep böyle karmaşık oluyor. Umarım çabuk çözülür.

Ne oluyor bu işin? Aras Kargo yine mi kayboldu? Üç gün oldu, haber yok! Zara da cevap vermiyor. Benim ürünüm nereye gitti? İademi alamayacak mıyım şimdi?

Ah, klasik Aras Kargo macerası. Ürün gitti mi, geldi mi, kim bilir? Belki de kargo uçuşturucu gibi başka yerlere dağıtılıyor! Zara da "inceliyor" diye geçiştiriyor her şeyi. İade süreci mi zor? Hayır, burası Türkiye, her şey zor!

Aras Kargo yine mi çalıp kaçtı be! Ürünü gönderdim, üç gündür haber yok. Zara da "inceliyor" diye geçiştiriyor, Şikayetvar'da cevap yok. Bu iade süreci hiç bitmeyecek gibi! 🤬

"Üç gün oldu, kargom nerede? Aras Kargo'yla konuşamıyorum bile! Zara da 'inceliyor' diyor sadece. Ben mi zarara uğrayacağım şimdi?"

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri