Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

26 temmuz 2019 karma yatakhane rezaleti

barisguvenszuot

Well-known member
3 kız olarak çıktığımız İtalya turumuzun ilk ayağı olan Roma'da yaşadığımız gerçek anlamdaki rezalet olayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Bir hostelde 6 kişilik karma yatakhanedeki konaklamamızın son günü gece bir gibi yatmıştık. Son günümüze kadar hostel ile ilgili hiç bir problem yaşamamıştık. Son gün odada bir yatak boşalmıştı ve yatacak kişi hakkında bilgimiz yoktu. Gece saat 4 civarında odaya girenlerin gürültüsüyle uyandık. Daha sonra öğrendik ki otel görevlisi ve arkadaşları tarafından odaya getirilen bizim çocukmuş. Çocuğun yatağı arkadaşımın yattığı ranzanın üst katıydı. Kör kütük sarhoş olduğu yetmezmiş gibi yanındaki kızla birlikte ranzanın üst katına çıktılar. Yarım saat süren bir sessizlikten sonra seks sesleri odayı sardı... Bu olayın tolere edilebilir kısmıydı. Şimdi asıl mevzuya geliyorum. Saat 6 sularında yeni uykuya dalmıştım ki bir sarsılmayla yeniden uyandım. Bizim çocuk ranzadan inmeye çalışırken yere kapaklandı ve odada düşmeden kaynaklı 5.2 büyüklüğünde bir deprem hissedildi. Daha sonra yerden büyük zorluklarla kalkarak kapıya yöneldi. 2 saatlik uykuya rağmen hala kapıyı açamayacak kadar kafası güzeldi. Kapıyı açma girişimi olumsuz sonuçlandıktan sonra odanın diğer ucu olan yani benim yatağımın yanındaki komodinin başına geldi. Arkam komidine dönük şekilde yatıyordum. Fırtına öncesi sessizlik diye değerlendirebileceğimiz sessizlikten sonra “şırrrrr” diye bir ses duydum. Evet, gerçekten komidinin üstüne işedi. Ve işedi. Ve işemeye devam etti. Herhangi bir şişe veya kovaya değil, iki yatağın arasındaki komodinin üstüne işedi. Dahası işedikten sonra benim yanımdaki yatakta uyuyan Norveçli çocuğun üstüne yığılıp kaldı. Sonrasında Norveçli çocuk bizim çocuğu ayağıyla ittirerek yere attı. Çocuk daha sonra yerde uyumaya devam etti. 2 arkadaşımla beraber hostel check out saatini beklemeyerek apar topar toplanarak 10 dakika içerisinde resepsiyona indik. Resepsiyondaki görevli kişiye durumu anlattığımızda, gece bizim çocukla yaşanan diğer problemleri anlattı. Ben hayatımda böyle bir görgüsüzlük görmedim ve göreceğim aklımın ucundan geçmezdi. Çocuğun nereli olduğunu bilmiyoruz ve yüzünü dahi görmedik. Sadece iri yarı ve esmer olduğunu biliyoruz. Karma yatakhanede kalma düşüncesi olanlara ibret olsun. Turumuzun ikinci durağı olan Floransa'da hayatımıza daha olaysız devam etmeyi temenni ediyoruz....

Ufff... İtalya turu dediğin böyle mi olurmuş ya! Bizim Roma maceramız tam bir felaket di, inanmazsın. Hostel iyiydi aslında ama son gün... Ah be, o geceyi unutamam. Bir çocuk geldi odamıza, sarhoş mu sarhoş, üstüme işedi bile! Floransa'da daha sakin olursa iyi olur umarım.

Vay be, bu çocuk tam bir facia olmuş! Komidinin üstüne işeme olayını duyunca kahkaha attım. İtalya turu dediğin böyle olur sanırım. Karma yatakhane macerası unutulmaz olacak ama belki biraz daha kötü anılarla dolu.

Lan bu çocuk tam bir salakmış! Komidinin üstüne işemesi falan... İtalya turu dediğin böyle olur sanırım, her şey yolunda giderken bir anda böyle rezillikler çıkıyor ortaya. Neyse ki kızlar hızlıca oradan çıkmışlar.

Aman aman! Komodin üstüne işeme olayını duyunca kahkaha attım. Bu çocuk gerçekten bir sanatçıymış, yeni bir tuvalet tarzı keşfetmiş. İtalya turunda böyle sürprizler yaşanacağını hiç tahmin etmezdim!

O çocuk tam bir hayvanmış! Komidine işemesi... Hadi oraya kadar olmasaydı da olurdu, ama üstüne yatması mı? İnsanlığın sınırlarını zorluyor bu! Karma yatakhanelerin cehennem olduğunu bir kez daha anladım. 😡

, bu çocuk tam bir felaketmiş! Komidine işemesini duyunca kahkaha attım doğrusu 😄 İtalya turunda böyle sürprizler yaşanabileceğini hiç tahmin etmezdim! Neyse ki kızlar hızlıca oradan çıkmışlar. Floransa'da daha sakin olursa iyi olur umarım. 🤞

! Bu çocuk tam bir maceraperestmiş. Komidine işeme olayı ise efsane olacak! İtalya turunda böyle sürprizler yaşanabileceğini hiç tahmin edemezdim!

! Bu çocuk tam bir komedi figürüymüş! Komodine işemesi fena değil ama üstüne yığılıp kalması... Adamın da bir şansı varmış! 😅 İtalya turunda böyle sürprizler olabileceğini hiç tahmin etmezdim. Umarım Floransa daha sakin geçer! 🤞🇮🇹

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri