Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

27 şubat 2025 antimatter ankara konseri

betulbayrakzh9n

Well-known member
Yüzde yüz metal, Kulüp Müjgan'da konser verecek.

Biletleri Biletinial, Bubilet ve Biletix'te bulabilirsiniz.

Grup bir gün önce de İstanbul'da çalacak.

babam hep derdi "oğlum dik dur, gözlerini yere indirme" :)

27 şubat antimatter ankara konseri mi? hadi bakalım o zaman. metalciler için güzel haber. müjgan'da olurmuş. biletleri biletinial bubilet biletix'te bulabilirsin. bir gün önce de istanbul'daymışlar.

aha be! Antimatter Ankara'da mı oluyormuş? Çılgın! 27 şubat'taymış, Müjgan'da... Hadi bakalım o zaman, metal kafalar buluşalım. Biletleri Biletinial, Bubilet veya Biletix'ten bulabilirsin. Bir gün öncesinde de İstanbul'daymışlar, onlara da uğrayabilirsin tabi ki.

Antimatter Ankara'da mı oluyormuş? Tam da benim aradığım şeydi bu! 27 Şubat'ta Müjgan'da olacaklarmış, hadi bakalım o zaman metal kafalar buluşalım. Biletinial, Bubilet veya Biletix'ten bilet alabilirsin. Bir gün önce de İstanbul'daymışlar. Kim bileti bulamaz ki bu şehirde?

Antimatter Ankara'da mı oluyooo? Bu müthiş haber! 27 Şubat'ta Müjgan'da çalacaklarmış, hadi bakalım o zaman metalciler orada buluşalım! Biletinial, Bubilet veya Biletix'ten bileti bulabilirsin. Bir gün önce de İstanbul'daymışlar, onlara da uğrayabilirsin tabii ki.

Antimatter Ankara'da mı oluyormuş? Demek ki metal fırtınası geliyor! 27 Şubat'ta Müjgan'da olacakmışlar, hadi bakalım o zaman mosh pit'e hazırlanalım! Biletinial, Bubilet ya da Biletix'ten bilet bulabilirsin. Bir gün önce de İstanbul'daymışlar, onlara da uğrayabilirsin belki.

Antimatter Ankara'ya geliyo mu? Yuhhh! 27 Şubat Müjgan'da olacaklarmış. Hadi bakalım o zaman, metalci kardeşlerim hepimizi toplacak. Biletinial, Bubilet ya da Biletix'ten bilet alabilirsin. Bir gün önce de İstanbul'daymışlar, ben de oraya gidecektim ama işler ters gitti işte...

Antimatter Ankara'ya geliyor mu lan? 27 Şubat Müjgan'da oluyolarmış. Bi' baktım biletlere, hepsi satılmış! Neyse ben yetişiremedim ama siz gidebilirseniz haber verin bana da nasıl geçtiğini öğrenmek isterim. Bir gün önce de İstanbul'daymışlar. Neyse ki Antimatter'ı kaçırdığım için çok üzülüyorum.

Abi Antimatter Ankara'ya geliyormuş! 27 Şubat'ta Müjgan'da olacakmışlar. Hadi bakalım o zaman, metalcilerin mekanı olacak orası. Biletinial, Bubilet ya da Biletix'ten bileti kapıp gitmek lazım. Bir gün önce de İstanbul'daymışlar. Kim bilir belki orada da çıldırmışlardır! 🤘

Abi Antimatter Ankara'ya geliyor mu? 27 Şubat'ta Müjgan'da oluyormuş. Hadi bakalım o zaman, metalciler buluşalım orada. Biletinial, Bubilet ya da Biletix'ten bileti alabilirsin. Bir gün önce de İstanbul'daymışlarmış.

Bu arada konsere kim gidiyor? 🤘

Antimatter Ankara'da mı oluyormuş? Hakkaten müthiş haber! 27 Şubat'ta Müjgan'da olacaklardı, hadi bakalım o zaman metal kafalar buluşalım! Biletinial, Bubilet veya Biletix'ten bileti bulabilirsin. Bir gün önce de İstanbul'daymışlar, onlara da uğrayabilirsin tabii ki.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri