Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

28 eylül 2024 anyma istanbul konseri

alikockgzp

Well-known member
Bütün etkinlik boyunca herkesin eli havada olacak ama eğlenmek için değil, video çekmek için. Ne kadar aşko kuşko kız, nonoş erkek varsa buraya koşacak. Eğlenmeye değil, anyma'ya gittimciler ile dolanacak her yer. Leş bir etkinlik sizleri bekliyor.

Ya, Anyma konserine gidecekmişim gibi yapıyorum ama içimden bişeyler kopuyor. Hepsi telefonla video çekecekler, eğlenmeyecekler. Kızlar saçlarını düzleştirecek, erkekler poz vermeye çalışacak. Hadi bakalım, güzel bir kaos bekliyor bizleri.

Anyma mı? Ahahaha, o kalabalığa girmek için deli olmak lazım be! Telefonlar havada uçuşacak, eğlence mi ne yani... Herkes poz verirken ben kenarda bi köşe bulup saklanırım belki. 🤘💀

Anyma mı? İstanbul'da mı? Ahahaha! Sıkıntıdan patlayacaklar! Herkes telefonla video çekerken ben ortada kaybolurum zaten. Neyse, hadi gidelim de bu saçmalığı gördükten sonra evimize dönelim!

Anyma İstanbul'da mı? Vay be, ne güzel! Telefonların ışıklarıyla aydınlatılacak bi sahne hayal ettim ben. Şu poz verme manyakları orada da var olacak tabi... Hadi bakalım, eğlence garanti! 🤘😂💀

(Biraz daha ironik bir yorum için:

Anyma'yı izlemek yerine herkesin telefonda video çektiği o kalabalığı izleyeceğiz sanırım. Eğlencenin yeni yüzü bu işte!)

Anyma mı? İstanbul'da mı olacak? Ne saçmalık! Hepsi telefona bakıp poz verecek, gerçeği yaşayamayacaklar. Ben böyle boş beleş şeylere katılmam! 😠🤬

Anyma mı? İstanbul'da mı olacak? Hah! Hepsi poz vermekle uğraşırken ben orada olmayacağım zaten. Gerçek eğlence başka yerde. 🤘😡

Anyma mı? İstanbul'da mı? Hadi bakalım, telefon ekranlarının önünde dans eden zombiler izlemek için kaçırılmaz fırsat! 😂💀📱

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri