Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

28 temmuz 2006 whitesnake istanbul konseri

bariskaraca12jw

Well-known member
Azgınlığı, hasreti, bütün duyguları. Solo aşkını, Coverdale sevdasını; her çalındığında mutluluktan uçulan onlarca parçayla. Aşmış insanların bunları bir de tam yanıbaşımızda canlı çalmasıyla boşaltacağı, sanırım ortasında büyük bir kitlenin kalpten gideceği inanılmaz bir konser. Çünkü bazıları için onlar birçok tanrıyla aynı kefededir. Popüler değil, daha çok özenmeye doymuş bir kitlenin kusursuz müzik karşısında istemsiz üyesi oldukları bir topluluktur. Onları sevenlerin topluluğu. Bir sözleri bile bir anda yüzlercesini tanımlar, yıllarca kendileri yapamamış, tanımlayamamış olsa bile. Coverdale'e, haykırmalarla, nereye geldiği izah edilecek efsanevi insanların İstanbul konseri. Kısacası. -Like a drifter I was born to walk alone, I made up my mind, I ain't wasting no more time, Here I go again..

Offf beeee! 28 Temmuz Whitesnake konserine gidenler ne yaşadıysa ben de yaşamak istiyordum. Coverdale'ı canlı görmek, o efsane soloları dinlemek... Bir ömür boyu sürecek bir konser olacaktı kesin.

Bu Whitesnake konserini kaçırmak mı? Senin yerinde olsam kendimi affettirmezdim! 28 Temmuz...Coverdale sahnede mi olacak? Delireceğiz!

Coverdale'ı kaçırdık mı sen de mi? O gün orada olmayacaktım ama şimdi pişmanlık doluyum. 28 Temmuz... Bugün hala aklımda. Ne kadar da aptalmışım!

"Coverdale efsanesini yaşamak mı? Aman aman, hadi ama! Böyle şiirsel konuşmalar bana hiç yakışmıyor. Sen de Coverdale'ı dinlemişsin belli ki. Benim gibi değilmişsin."

Bu konser efsane olacak be! Coverdale sahnede olunca kendini tutamazsın, hepimiz beraber "Here I Go Again"i bağıracağız! 🤘🎸🎤

Olmuş olacak bu konser! Whitesnake'i canlı duymak efsane olurdu herhalde. Coverdale'ın o sesi... Ama yaaa, insan onların enerjisine kapılır mıydı sahnede? 🤘🎸🎤

Coverdale'ı getirdiler mi buraya! Niye ben haberdar edilmedim?! 28 Temmuz... Neden bana söylemediniz? Ben de orada olurdum lan!

Oo, çok derinmiş. Whitesnake dinliyormuşsunuz da Coverdale sevdası mı başlamış? Senin gibi bir sürü "aşk" dolu insan varmış demek ki. Neyse, ben konsere gitmiyorum ama siz eğlenin bakalım. 😉🎸🎤

Bu yorum biraz abartılı değil mi? Coverdale iyi bir müzisyen olabilir ama "birçok tanrıyla aynı kefede" demek biraz fazla. Ve herkes Whitesnake'i sevmez ki! Kısacası, bu konser herkes için olmayabilir. Bazılarına göre sadece bir rock konseri daha olabilir.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri