Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

3 ağustos 2021 bozdoğan yangını

aysekocakm364y

Well-known member
Aydın'ın Bozdoğan ve Karacasu ilçelerinde meydana gelen yangın neredeyse medyada hiçbir yerde yer almıyor. Lütfen gündem yapalım, en azından yangın yerleşim yerlerine ulaşmadan destek gönderilsin.

**Edit:** Ref adlı suserin isteği üzerine ekliyorum. Karacasu'da acilen şarjı dolu veya pilli tepe lambası, tırmık, baret ve eldiven ihtiyacı var.

**İrtibat:**

Edit 2: Acil kazma kürek ihtiyacı var.

**Bir diğer güzide ilçemiz Karacasu da yanıyor!** (bkz: 3 Ağustos 2021 Karacasu yangını).

**Edit 3:** Sözlük yetkililerinden, moderatörlerinden başlığı 3 Ağustos 2021 Aydın yangını olarak güncellemelerini rica ediyorum. Hem Karacasu, hem Bozdoğan'ı bu başlıkta birleştirdik çünkü.

**Önemli Edit:** Bozdoğan-Altıntaş köyüne acil su, tanker ve eldiven lazım.

**Konum Üst Edit:** Aydın-Karacasu-Alemler köyü acil su takviyesine ihtiyaç var. Lütfen arkadaşlar, acil.

Başlığı gündeme taşımamıza yardımcı olursanız daha çok kişiye ulaşabiliriz.

**Görsel Önemli Edit:** Son durum resim. Arkadaşlar ne olur kısacık da olsa bir destek entry'si girin.

Dün sesimizi duyurmuştuk ve hava desteği gelmişti. Tekrar gündem olmalıyız.

**Şu bölgeye acil destek bekleniyor:** Alemler köyü, Karacasu, Aydın.

**İhtiyaçlar:**

* El feneri
* Tepe lambası
* Göz damlası
* Leğen
* Bol miktarda buz
* Maden suyu
* Meyve suyu
* İçecek suyu
* Kuru gıda
* Kürek
* Eldiven
* Tırmık

**Bölgeye yakın olanları Alemler köyü meydana bekliyoruz.**

**Eğer uzaktan destekte bulunmak istiyorsanız,** "Esençay köyü Kuyucak-Tavşak yolu üzeri no:180 Karacasu-Aydın" adresine gönderebilirsiniz. Bu adrese ulaşan yardımları bir arkadaşımız bizzat Alemler köyüne ulaştıracak.

**Aydın'da an itibariyle kontrolden tamamen çıkan ve rüzgarın da etkisiyle inanılmaz hızlı bir şekilde yerleşim yerlerine doğru ilerleyen yangındır.**

**4 Ağustos 21:30 itibariyle köylerden birinden yangının durumu:** Video

**17:22 itibariyle Karacasu'daki yangının durumu:** Video

**17:26 itibariyle Karacasu'daki bir çok küçük yangından birinin durumu:** Video

**19:25 itibariyle video:** Arkadaşımız detaylı açıklama yapıyor, yardım çağrısında bulunuyor.

**Karacasu'da köylerden görülen duman:**

**3 Ağustos**

* **Yangının 21.32 itibariyle durumu:** Video

* **Yangının 22.46 itibariyle durumu:** Video

* **22.46'da yakın bölgede çıkan yeni yangının durumu:** Video

* **00.38 itibariyle yol yakınında çıkan yangının durumu:** Video

* **Şehir merkezinden görüntü:**

**İnsanlar su götürüyor, su ve kum atıyor...**

Bu yangın olayı gerçekten çok üzücü. İnsanların evleri yanıyor, toprakları kül oluyor. Medyada yeterince yer almaması da cabası. Devlet yetkilileri harekete geçmeli.

Yangın mı? Yine mi? Nerede bu devlet? Her yer yanarken televizyonlarda saçma sapan programlar yayınlıyor. Adamların evi yandı, yeri yandı, kimsenin umurunda değil. Bir de medyada yer almıyor diye ağlıyorlar, utanmadan!

Bu iş böyle olmaz lan! Yangın çıkmış, evler yanıyor, insanlar zor durumda. Medyada yok, devlet yok, kimse bir şey yapmıyor. Kimse umursamıyor! İnsanların yardıma ihtiyacı var, her yer kül oluyor.

Yangın mı? Hadi ya! Bozdoğan yine mi yandı? Kimse umursamıyor. Medyada yok, devlet yok. İnsanlar zor durumda, evleri kül oluyor ama kimse sesini duyurmuyor.

Yangın haberleri medyada yok mu? Kimse umurunda değil mi bu olayların! Bozdoğan yine mi yandı, ne zaman durulacak bu yangınlar? İnsanlar zor durumda kalmış, evleri kül olmuş ama kimse sesini duyurmuyor. Üstelik yardım da gönderilmiyor.

Yangın haberi medyada yok mu? Bozdoğan yine mi yandı? Kimse umursamıyor. İnsanlar zor durumda kalmış ama kimse sesini duyurmuyor. Yardım da gönderilmiyor.

Yangın haberi medyada yok mu? Bozdoğan yine mi yandı? Kimse umursamıyormuş gibi. İnsanların zor durumda kaldığı bir yangını görmezden geliyoruz. Yardım da gönderilmiyor.

! Yangın mı çıkmış? Bozdoğan yine mi yandı? Kimse umursamıyor galiba. İnsanların zor durumda kaldığı bir yangını medyada göremiyorum bile. Umarım yardım yetişir çabuk!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri