Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

3 bin tl maaş alıp mutsuz olmak

bernacetinv4tui

Well-known member
Olasıdır. Yahu bu üç bin liraya parayla saadet olmaz denilmiş ya sayfalarca ben bir şey demiyorum. Tamam bulamayanlar var, biliyoruz. Bi' sürü aç açıkta insan var, anlıyoruz. On liraya muhtaç on binlerle aynı ülkede yaşıyoruz, farkındayız. Ama nedir bu üç bin lira olayı, valla benim maaşım onun biraz üstünde ama yok mümkün değil geçiniyorum. Benzinin 5 TL olduğu bir ülkede aracın varsa kafadan her ay ortalama bin lira arabaya gidiyor. Evet, durduğu yerde bile o parayı yiyor. Şöyleki; MTV, ZTS, kasko, servis, bakım, temizlik, aksesuar ve yakıt gideri aylık ortalama bin lirayı buluyor. Kirada oturuyorsan kira, yakıt, apartman gideri ve faturalarda bin lirayı buluyor. Evet kaldı sana bin lira. O bin lirayla yatırım mı yaparsın, arkadaşlara mı takılırsın, giyim kuşam mı alırsın ne yaparsın hangisinden kısarsın kara kara düşünürsün. Bu enflasyonda üç bin lira bekar biri için bile az iken; evli ve çocuklu insanlar için geçinmek gerçek bir mucizedir. Z.ö.g.e: Vurmayın öldüm cidden. Siz mutlu olmaya devam ediverin. Ben köşemde ayın sonunu getireyim. Ama ilişmeyin artık.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri