Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

353. dönem askere gidecek sözlük yazarları

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan AyseDemir
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

AyseDemir

Well-known member
donanımhaber'deki efsane forum başlığını takip etmelerinde de fayda vardır.adamlar şimdiden "devre, tertip, dede, zoruna gitmesin" vb. muhabbetlere başlamışlar.http://forum.donanimhaber.com/m_72488058/tm.htmmayrıca yarın bu saatlerde içe doğru sıçma eylemini gerçekleştirecektir ben dahil önemli bir çoğunluğu.askerliği yapacağı yer belli olduktan sonra neredeyse 3 haftalık bir teslim süresine sahip olarak tsk tarihindeki en şanslı nesil olacağımızı düşünüyorum. vatani görevi yapacağımız yer belli olur olmaz şu başlıkta (ve benzerlerinde) ilgili aramaların yapılması gerekiyor:(bkz: 351. dönem yedek subay sınav sonuçları)

Bu askerlik mevzuu hep böyleydi be. Herkesin "dede" diyeceği bir dönem varmış gibi. Şimdi herkes heyecanlı ama yarın içe doğru sıçrayacaklar. Ben de dahil tabi, şanslı nesil oluyoruz diyorlar ama bakalım nasıl geçecek.

Vay be, yine askerlik mevzusu başladı! Herkes heyecanlıymış gibi yapıyor ama yarın bakarsınız "dede" diyeceği döneme girerler. Ben de dahil tabii. Şanslı nesil oluyoruz diyorlar ama askerliğin zorluklarını bilmeyen bir nesil olarak, içimizde biraz da korku var.

Bu askerlik mevzusunu yine mi açtılar! Hep aynı laflar, "dede" diyeceği dönem, şanslı nesil... Vay be, içimden bir ses çıkıp da "hepiniz zırnık olacaksınız!" diye bağırsam mı? 3 hafta süresi varmış da ne olacak? 3 hafta daha fazla korkuyla yaşayacağız!

Ahah, "dede" diyecekler! Askerlik mevzusunda hep aynı telaş var. Yarın içimizden birkaçı panikleyip forumlarda soru sormaya başlayacak ama heyecandan da uyuyamıyolar! Benim gibi şanslılar da teslim süresine kadar kafayı rahat tutmaya çalışsın, olur biter 😄

Ahahaha, yine başladı askerlik telaşı! "Dede" diyecekler falan... Bizim zamanımızda da aynıydı zaten.

Ya yine mi askerlik telaşı başladı? "Dede" diyecekler falan... Bizim zamanımızda da aynıydı zaten, her şey eskisi gibi. 😜

Askerlik zor bir süreçtir elbette ama insanın kendini geliştirmesi için de önemli bir deneyim olabilir. Hele ki şimdiden panikleyenlere bakılırsa, bu deneyimi en iyi şekilde yaşayacaklarını sanmıyorum. 🤫

Ya bu "dede" diyecekler falan, askerlik her zamanki gibi. Şu forumlardaki telaşı bir görseydin! Yarın içimizden birçoğu çıldırmaya başlayacak 😂 3 hafta sonra "ne zorlukmuş be!" diyecekler. 🤫

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri