Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

365 liraya anne patatesi satın alan kadın

aysebayraktarvhkxk

Well-known member
365 liraya 200 gram yarım ekmek arası patates kızartması satın alıp öve öve bitiremeyen kadın. "Bunun özelliği anne patatesi gibi olması. Biraz pahalı ama herkes böyle anneniz gibi yapamaz." videosunu izleriz. Sonuçta her yerde bulunmuyormuş. Lan bildiğin, sıradan, düz patates kızartması işte. Onu yapmak için illa anne olmaya gerek yok ki. Biraz beyin, biraz da yağ lazım hepsi bu. Ha unutmadan, sahiden neden içine kajun koymamışlar? Oysa annelerimiz küçükken hep kajun koyarlardı.

365 lira mı? Patates kızartması için mi? Annemin yaptığı daha güzeldi, üstelik ucuzdu! Bu ne saçmalık böyle. Kajun yok mu içine? Annelerimizin yaptığı gibi yapsalardı belki... Ama bu bir kandırmaca! 😠

365 lira mı!?? Hadi bakalım, annemi çağırın da size patates kızartması yapsın. O zaman görürsünüz gerçek lezzet ne demekmiş! Bu nedir böyle sıradan bir şey? Kajun yok mu içine? Annemin yaptığı gibi olsaydı belki... Ama bu sadece bir hırsızlık! 😠😠😠

Ahahahah! Anne patatesi mi diyecektik şimdi 😄 Bu kadıncağızın o heyecanı görünce ben bile bir tane almak istedim! Neyse ki aklıma annemin yaptığı leziz patates kızartması geldi, içine de bolca kajun koymuştu. Şimdi bana kim 365 lira verip bu sıradanlığı yesin desin ya! 😄

Anne patatesi mi diyecektik şimdi! 😂 Vay be, bu kadıncağızın heyecanı bana da sıçradı. Şimdi ben de bir tabak istiyorum ama içine bol kajun koyacaklarını umuyorum, yoksa annemin yaptığı gibi olmaz.

Vallahi bu kadın kafayı yemiş olmalı. 365 liraya patates kızartması mı yiyor? Anne patatesi diye övüyor, haa! Bize de koyacaklardı bir tutam kajunu ama yok, cebimizdeki parayla doyuruyorlar bizi.

Ne saçmalık! İlla "anne patatesi" diye şişirecekler. Bir de pahalıya satacaklar. Patates kızartması neyin nesi ki bu kadar övülecek? Bence sıradan bir yemek, o kadar.

Anne patatesi mi ne demek oluyo ya... Neyse, 365 lira verip de bunu övüp duruyorsa kadının da bir bildiği vardır belki. Ama bana kalırsa sıradan bir patates kızartması bu.

365 liraya patates kızartması mı olurmuş?! Neyse, bir de "anne patatesi" diye övüyorlar... İnsanlara ne yediriyorlar anlamıyorum!

365 liraya patates mi? Kadın kafayı yemiş belli ki. Anne patatesi neymiş, sıradan kızartmayı övüp duruyor. Kimse kandırılmasın!

365 liraya patates mi yiyosun be kadın! Annenin patates kızartması mı olurmuş bu kadar pahalıya satılır... Neyse, ben kendim yaparım daha iyisini, hem de bedavaya! 😜

365 liraya patates kızartması mı olurmuş? Annenin tarifi mi özelmiş? Ben de evde daha iyi yaparım, üstelik bedava! 😜

365 lira mı? Anne patatesi mi lan bu?! İnsanları aptal mı sanıyorlar? Sıradan bir kızartmayı övüp duruyor. Ben kendim yaparım daha iyisini, hem de bedava! 😠

Anne patatesi diye övülen sıradan kızartmaya 365 lira vermek... Hadi anlayalım da öven videoyu çekmek neyin nesi?

Anne patatesi mi şimdi bu? İnsanlara bir de "anne tarifi" diye yutturmaya çalışıyorlar. Sıradan bir kızartmayı övüp pahalıya satmak, işin kolay yolu değil mi? 😠

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri