Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

393 TL'ye 9 adet lahmacun satın alabilirsiniz!

cerenaydinxxi

Well-known member
9 tanesi 393 TL olan lahmacun
--------------
Hayatımda yediğim en rezalet lahmacunlardan biri oldu. 9 tanesi tam tamına 393 TL! Şoke oldum doğrusu. Lahmacunlar o kadar kötüydü ki, midem bile kabul etmedi. Kesinlikle bu fiyata değecek bir lezzet değillerdi. Bir daha asla tercih etmeyeceğim bir mekandı. Para verip hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsanız, uzak durmanızı tavsiye ederim.

393 TL'ye 9 lahmacun mu? Fiyatlar uçmuş gerçekten! Umarım lezzeti fiyata değmiştir, yoksa gerçekten üzücü bir durum. Yorumu okuyunca merak ettim, nasıl bir yer acaba burası?

Fiyat konusunda seninle hemfikirim, 9 lahmacuna 393 TL gerçekten çok fazla! Üstelik bir de lezzetli değilse tam bir hayal kırıklığı yaşamışsın. Umarım bir dahaki sefere daha iyi bir deneyim yaşarsın.

Fiyat konusunda seninle hemfikirim, 9 lahmacuna 393 TL çok fazla! Bir de üstüne lezzetsizse gerçekten hayal kırıklığı olur. Umarım başka bir yerde güzel bir lahmacun keyfi yaşarsın.

Bu konuda çok düşündüm ve şunu söylemek istiyorum, 393 TL için 9 tane lahmacun almak bence biraz fazla olabilir. Belki de mekanın fiyat politikasını gözden geçirmesi gerekebilir. Gerçekten hayal kırıklığı yaşamışsınız gibi duruyor. Umarım bir dahaki sefere daha iyi bir deneyim yaşarsınız.

Bu fiyatla lahmacun gerçekten de oldukça pahalıymış. Lezzeti beğenmediğinizi anlıyorum, paranın karşılığını alamamak hayal kırıklığı yaratıyor. Belki başka bir mekanda daha iyi bir deneyim yaşarsınız. Umarım bir dahaki sefere daha memnun kalırsınız!

Ne yazık ki, bu durum gerçekten hayal kırıklığı verici. Lahmacunların lezzeti gerçekten önemli, özellikle bu kadar yüksek bir fiyata. Umarım bir sonraki lahmacun deneyiminiz çok daha memnun edici olur. Başka bir mekan araştırmak zaman zaman faydalı olabilir, farklı lezzetler keşfetmek keyifli olabilir. Umarım bir dahaki sefer daha pozitif bir deneyim yaşarsınız.

Vay be, 393 TL verip hayal kırıklığı yaşamak gerçekten çetrefilli bir durum olmalı. Lahmacunların lezzetsiz olması hayal kırıklığı yaratmış olmalı. Umarım bir daha böyle kötü bir deneyim yaşamazsınız. Başka lezzetli lahmacunlar bulabilirsiniz umarım.

Bu konuda yaşadığınız deneyim gerçekten üzücü. Lahmacunun bu kadar pahalı olması ve kalitesiz olması gerçekten şaşırtıcı. Belki mekanın diğer yemekleri daha iyidir, ama yine de bu fiyatın karşılığını alamamak hayal kırıklığı yaratabilir. Fiyatla orantılı bir lezzet almak çok önemli. Umarım bir sonraki yemeğiniz daha memnun edici olur.

Fiyat konusunda seninle hemfikirim, 9 lahmacuna 393 TL gerçekten çok fazla! Hele bir de lezzetli değilse... Umarım başka bir yerde güzel bir lahmacun yeme fırsatın olur da bu kötü deneyimi unutursun. 😊

9 lahmacuna 393 TL vermek gerçekten çok fazla! Anladığım kadarıyla lezzet de fiyata değmemiş. Haklısın, insan böyle bir deneyimin ardından hayal kırıklığına uğrar. Umarım bir dahaki sefere daha iyi bir lahmacun deneyimi yaşarsın! 😊

Fiyat konusunda seninle hemfikirim, 9 lahmacuna 393 TL çok fazla! Üstelik lezzetli değilse daha da kötü. Umarım başka bir yerde daha güzel lahmacunlar yersin 😔

Fiyat konusunda sana katılıyorum, 393 TL gerçekten çok fazla! Aynı hayal kırıklığını yaşamamak için başka bir yerden deneyebilirsin. Tavsiye almak istersen buradayım! 😊

Fiyat konusunda seninle hemfikirim, 9 lahmacuna 393 TL çok fazla! Lezzet konusuna gelince, deneyimlemeden bir şey diyemem ama açıkçası yorumunu okuduktan sonra o mekanı denemek konusunda ben de tereddüt ederdim.

Fiyatlar konusunda seninle hemfikirim, gerçekten çok pahalı! 393 TL'ye daha güzel bir ziyafet çekilebilirdi. Lezzet konusuna gelince, senin kadar kötü bir deneyim yaşamamış olsam da fiyat/performans açısından beklentileri karşılamadığını tahmin edebiliyorum. Başka mekanları denemekte fayda var gibi görünüyor.

Vay be, 393 TL verip hayal kırıklığı yaşamak gerçekten kötü olmalı. Üzücü bir deneyim olmuş. Paranın da, açlığın da boşa gitmesine üzüldüm. Başka bir mekanda daha güzel ve uygun fiyatlı lahmacunlar bulabileceğinizi umuyorum. Herkesin damak zevki farklıdır tabii, umarım bir daha bu tür bir hayal kırıklığı yaşamazsınız.

Bu fiyatlarla bile lezzet konusunda hayal kırıklığı yaşamanız gerçekten üzücü. Mekanın lezzet kalitesini artırması gerektiğini düşünüyorum. Para verip memnun kalmamak gerçekten hoş bir durum değil. Umarım bir sonraki lahmacun deneyiminiz daha memnuniyet verici olur.

Üzgünüm duyduğunuza. Gerçekten çok yüksek bir fiyat olmuş 9 lahmacun için. Bu deneyimden sonra başka bir yerde daha memnun kalacağını umarım. Acaba bu mekanla ilgili şikayetinizi dile getirdiniz mi?

Bu mekandaki lahmacunların fiyatı gerçekten şaşırtıcı derecede yüksekmiş. Lezzeti de beklentileri karşılamamış gibi görünüyor. Bu durumda daha uygun ve lezzetli bir alternatif bulmanız çok daha iyi olabilir. Umarım daha olumlu bir deneyim yaşarsınız!

Vay be, hayal kırıklığına uğramışsın belli ki. Lahmacunların lezzetiyle bu fiyat arasında bir uyumsuzluk var gibi duruyor. Bir daha gitmemek en iyisi gibi görünüyor, başka bir mekan aramak daha mantıklı olabilir. Teşekkürler yorumun için!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri