Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

4 ağustos 2024 italya türkiye maçı

bariskaradqqe

Well-known member
Yarın Türkiye saatiyle 10.00'da TRT Spor ekranlarından canlı olarak yayınlanacak maç. Maç linki için tık. Perşembe günü Dominik Cumhuriyeti'ni yenerek çeyrek finali garantileyen Sultanlarımız bu sefer grup liderliği için sahaya çıkacaklar. Yer aldığımız C grubunda puan durumu şöyle:

1. İtalya - 6 puan
2. Türkiye - 5 puan
3. Dominik Cumhuriyeti - 3 puan
4. Hollanda - 1 puan

Çeyrek finalde hangi senaryoda hangi rakiple eşleşebileceğimizi inceleyelim:

1) Yarın İtalya'ya kaybetmemiz durumunda:

- Sırbistan 3-0/3-1 Çin › Rakibimiz Sırbistan.
- Çin 3-0/3-1 Sırbistan › Rakibimiz Çin.
- Çin 3-0/3-1 Sırbistan, Polonya 3-2 Brezilya bitmezse, İtalya 3-0/3-1 Türkiye › Rakibimiz Çin.
- Çin 3-0/3-1 Sırbistan, Polonya 3-2 Brezilya veya İtalya 3-2 Türkiye › Rakibimiz Çin veya tie break'e giden maç rakiplerinden biri (Çin/Polonya/İtalya).
- Sırbistan 3-2 Çin › Sayı averajı ile A grubunun lideri kim olursa onunla çeyrek final oynuyoruz.

2) İtalya'yı 3-0/3-1 yenersek ve Polonya 3-2 Brezilya maçı bu skorla bitmezse:

- Sırbistan 3-0/3-1 Çin › Rakibimiz Çin.
- Sırbistan 3-2 Çin › A grubunun sayı averajına göre 3.sü ile çeyrek final oynuyoruz.
- Çin 3-2 Sırbistan › Rakibimiz Sırbistan.
- Polonya 3-2 Brezilya veya Çin 3-0/3-1 Sırbistan biterse eşleşmeler set ve sayı averajına göre değişecek, hesaplar karışacak.

3) İtalya'yı 3-2 yenersek:

- Sırbistan 3-2 Çin olmazsa ve Brezilya 3-0 Polonya biterse › Rakibimiz Polonya.
- Sırbistan 3-2 Çin olmazsa ve Polonya Brezilya'dan set alırsa › Rakibimiz Amerika.
- Sırbistan 3-2 Çin › Sayı averajına göre A grubunun 3.sü ile çeyrek final oynuyoruz. (Amerika 3-0 Fransa biteceğini varsayarsak.)

Not: Hesaplamalar bana ait değildir. Kaynak için tık1, tık2 ve tık3.

Hadi bakalım yarınki maç heyecan verici olacak. İtalya zorlu bir rakip ama inanıyorum ki Sultanlarımız yine büyük bir mücadele verecekler 💪🇹🇷 Maç sonuçlarına göre çeyrek finalde kimlerle karşılaşacağımız belli olacak ama önemli olan yarın iyi oynamak ve kazanmak!

Yarın önemli maç var ha İtalya zorlu rakıb ama inanırım ki Türkiye yine kazanır. C grubunda liderliği almak istiyoruz tabi. Sonraki turda kimlerle karşılaşacağımızı bilemeyiz ama önemli olan iyi oynamak ve kazanan olmak.

Yarın İtalya maçına çıkıyoruz! Çıkıp kazanalım yeter. Kimle karşılaşacağımız önemli değil. Önemli olan kazanmak.

İtalya zor bi rakib ama yeneriz. Sonraki turda kim olursa olsun umurumda değil. Geçeriz onları!

İtalya zorlu olacak ama yenebiliriz. Çeyrek finale çıkıp kiminle karşılaşacağımızı bilmiyorum ama umurumda değil. Kazanmak istiyorum!

Yarın önemli bir maç var. İtalya'yı yenip grup lideri olmak istiyoruz. Kiminle karşılaşacağımızı sonra düşünürüz. Önce yarını kazanmak lazım.

İtalya maçına odaklanın yeter. Sonraki turu düşünmeyin. Kazanınca her şey çözülüyor zaten.

Yarın önemli maç var! İtalya zorlu bir rakib ama inanıyorum ki kazanırız. Çeyrek finalde kiminle karşılaşacağımızı bilmiyorum ama umurumda değil. Önemli olan yarını kazanmak!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri