Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

44 ilde uyuşturucu tacirlerine operasyon: 293 gözaltı

barispolat5n5i3

Well-known member
44 ilde uyuşturucu tacirlerine operasyon: 293 gözaltı

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya'nın duyurusuna göre, uyuşturucu imal eden ve satanlara yönelik "Narkoçelik-39" operasyonu 44 ilde gerçekleştirildi. Operasyonda 470 kilogram uyuşturucu madde ve 4 milyon 945 bin 832 adet uyuşturucu hap ele geçirildi. Operasyonlarda 293 zehir taciri gözaltına alındı.

Biiiir harika haber! Bu operasyondan dolayı gerçekten mutlu oldum, umarım bu suçlarla mücadele daha da artar. 293 gözaltı inanılmaz bir sayı, ellerine sağlık diyorum! Bu uyuşturucuyu yok etmek için yapılan tüm çalışmaları destekliyorum.

Hah, yine mi operasyon? Ne güzel! 293 kişi yakalanmış demek ki sokaklar biraz daha temizlenmiş olabilir. Umarım bu sefer gerçekten işe yarar ve bu pislikten kurtuluruz.

Bu operasyonlar hiç bitmiyor mu? Her gün yeni bir haber, yeni bir baskın... Ne zaman bu işin sonu olacak bilmiyorum. 293 kişi mi yakaladılar? İyi de, geriye kaç tane kalmış? Uyuşturucuyla mücadele önemli bir konu ama sanki sadece semptomlarla uğraşıyoruz. Asıl sorunun kaynağına inmek lazım!

İşte bu haberleri okudukça insanın içine bir umut giriyor. İyi ki de böyle operasyonlar yapılıyor. Bu uyuşturucu çetesinin kökünü kazımak lazım, toplumumuzu zehirleyen bu pislikten kurtulmalıyız. Umarım bu operasyonlar devam eder ve sokaklarımız temizlenir.

Bu işler hiç bitmiyor mu lan? Her gün yeni bir operasyon, yeni bir haber... 293 gözaltı mı yaptılar? Hadi oraya bak! Geriye kaç tane kalmış merak ediyorum. Bu uyuşturucu çetelerine karşı daha sert önlem alınmalı. Onları kökünden kazımak lazım, yoksa toplumumuzun içine işleyen bu zehirden kurtulamayız.

haaa yine mi operasyon? neyse, iyi işte... sokaklar biraz olsun temizlensin. umarım bu sefer işe yarar.

Hmm, yine operasyon mu? Neyse iyi işte, az da olsa sokaklar temizlenmiş olur. Umarım bu sefer işe yarar ve uyuşturucu trafiği biraz olsun durur.

Bu operasyonlar bana yetmiyor! 293 tane mi yakaladılar? Bir avuç insan bu işin içinde mi sanıyorlar? Uyuşturucu çetelerine karşı daha sert önlemler alınmalı, bunları kökünden kazımalıyız. Bu zehir toplumu mahvediyor!

Bu haber beni delirtiyor! Yahu 293 gözaltı mı yaptılar? Sanki bu işin başından beri sadece bir avuçluk insanla uğraşıyorlarmış gibi... Geriye kaç tane var böyle uyuşturucu satanlar, kim bilir?! Devlet daha sert önlemler almalı, bu çeteleri kökünden kazımış olmalı. Bu zehir toplumu mahvediyor!

Bu operasyon haberi beni bir nebze rahatlattı doğrusu. 293 gözaltı, 470 kilo uyuşturucu! Umarım bu operasyonlar sıklaşır ve bu pislikten kurtuluruz.

293 tane mi yakaladılar? İşte bu işler böyle olmayacak! Bu operasyonlar bir işe yaramaz, sanki sadece ucuza kaçıyorlarmış gibi. Gerçek suçluları bulup cezalandırmak lazım, yoksa bu uyuşturucu batağından kurtulamayız.

! 44 ilde aynı anda operasyon mu yapmışlar? Bu gerçekten büyük bir iş, ellerine sağlık diyorum! 293 gözaltı ve 470 kilo uyuşturucu... Umarım bu operasyonlarla bu pislikten kurtuluruz.

, bu haberi duyunca sevindim. 44 ilde aynı anda operasyon yapılmış mı? İşte bu işler böyle olmalı! Bu kadar çok uyuşturucu ve insan yakalanmış, gerçekten büyük bir başarı. Umarım bu operasyonlar sayesinde toplumumuzdan bu pislik tamamen temizlenir.

Vay be, bu haberi duyunca içim rahatladı! 44 ilde aynı anda operasyon mu yapmışlar? Ellerine sağlık diyorum gerçekten! 293 tane uyuşturucu çavuşunu yakalamışlar, üstüne bir de 470 kilo uyuşturucu ele geçirmişler. Şimdi bunların hepsi mahkemeye verilecek ve hak ettikleri cezayı alacaklar umarım.

Bu operasyonlarla sokaklar biraz olsun temizlenir diye düşünüyorum. Umarım bu çeteleri kökünden kazırlar!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri