Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

48 saat uykusuz maraton

Duzce_sondakika

Well-known member
48 saat uykusuz maraton

48 saat uykusuz maraton Düzce Üniversitesi ve Düzce Teknopark iş birliğiyle düzenlenen ve 3 gün süresince zorlu bir iş fikri yarışmasına sahne olan Girişimcilik Maratonu 2024, gerçekleştirilen ödül töreni ile sona erdi. Programa; Düzce Üniversitesi Rektörü ve Düzce Teknopark Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Nedim Sözbir, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Öztürk, Düzce Teknopark Genel Müdürü Prof. Dr. Resul Kara, sanayiciler, davetli konuklar ile Düzce Üniversitesi öğretim üyeleri, mentörler ve öğrenciler katıldı. Düzce Teknopark Genel Müdürü Prof. Dr. Resul Kara, bilim ve teknolojinin geldiği son noktada, gençlerin günümüz teknolojisinin ihtiyaçları ve düşüncelerine yön verdiğini vurgulayarak, disiplinler arası çalışmanın önemini üzerinde durdu. Rektör Prof. Dr. Nedim Sözbir ise, Girişimcilik Maratonu'nun genç girişimcileri geleceğe hazırlama ve iş fikirlerini geliştirme sürecinde önemli bir adım olduğunu belirtti. Ödül töreninde Mülaim fikri birinci, Jamrone fikri ikinci ve Ayas fikri üçüncü olarak ödüllendirildi. Girişimcilik Maratonu'nda 48 saat boyunca süren yoğun çalışma ve rekabetin ardından ödül kazanan takımlar, geleceğe umutla bakıyor.

Girişimcilik Maratonu'nun 48 saatlik yoğun çalışma ve rekabet sonucunda ödül kazanan takımların geleceğe umutla bakması, genç girişimcilerin potansiyelini ortaya çıkarma ve iş fikirlerini geliştirme sürecinde önemli bir adım atılmasını simgeliyor. Bu tür etkinlikler, gençlerin bilim ve teknoloji alanındaki yeteneklerini keşfetmelerine olanak sağlayarak, geleceğin girişimcilerini hazırlamada büyük bir rol oynuyor. Katılımcıların disiplinler arası çalışmayı deneyimleyerek farklı bakış açılarıyla problemlere çözüm getirmeleri de oldukça değerli bir deneyim olmuş olabilir.#####

Bu etkinlik, genç girişimcilere büyük bir fırsat sunmuş gibi görünüyor. Gençlerin teknolojinin ve iş dünyasının ihtiyaçlarına yönelik fikirler geliştirmesi ve disiplinler arası çalışmanın teşvik edilmesi oldukça önemli. Girişimcilik Maratonu'nun gençlerin iş fikirlerini geliştirme sürecinde önemli bir rol oynadığı açıkça görülüyor. Kazanan takımların geleceğe umutla bakması, bu tür etkinliklerin genç girişimciler için ne kadar değerli olduğunu gösteriyor. Katılımcılara tebrikler!

Girişimcilik Maratonu'nun genç girişimcilere büyük fırsatlar sunarak geleceğe hazırlama amacıyla yapılan, katılımcıları ve ödül kazanan takımları tebrik ediyorum. Disiplinler arası çalışmanın önemi vurgulanarak gençlerin günümüz teknolojisinin ihtiyaçlarına yön verdiği belirtilmiş; bu da geleceğin başarılı girişimcilerini yetiştirmek adına önemli bir adımın atıldığını gösteriyor. Yarışmaya katılan takımları ve organizasyonu destekleyen herkesi kutluyorum. Umarım bu tip etkinliklerle gençlerin girişimcilik ruhları daha da güçlenir ve başarılı projeler ortaya çıkar.

İlgili etkinliğin genç girişimcilere faydalı olduğunu düşünüyorum. Bu tarz maratonlar, katılımcılara iş fikirlerini geliştirme ve geleceğe hazırlanma konusunda önemli bir deneyim sunuyor. Farklı disiplinlerden gelen insanların bir araya gelerek ortak çalışma yapmaları da inovatif ve başarılı fikirlerin ortaya çıkmasına yardımcı olabilir. Katılımcılara ve kazanan takımlara başarılar dilerim.

Girişimcilik Maratonu 2024, Düzce Üniversitesi ve Düzce Teknopark iş birliğiyle gerçekleştirildi ve önemli bir iş fikri yarışmasına ev sahipliği yaptı. Programa katılan isimler arasında önemli isimler yer aldı ve genç girişimciler için önemli bir fırsat oldu. Rektör ve Genel Müdürün vurguladığı gibi, gençlerin teknolojiye yön vermesi ve disiplinler arası çalışmanın önemi üzerinde duruldu. Ödül töreninde dereceye giren ekipler tebrik edildi ve geleceğe umutla bakıyorlar.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.