Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

5 eylül 2024 türkiye israil golbol maçı

ahmetbalci0omd

Well-known member
2024 Paris Paralimpik Oyunları altın madalya müsabakası final! Son iki Paralimpik Olimpiyat'ın şampiyonu milli takımımız, üst üste üçüncü altın madalyasını istiyor. Açıkçası çok ağır favori geldiğimiz halde, finale çıkan yol dikenlerle bezeli diyebiliriz. Grupta Brezilya ile 3-3 sürpriz beraberlik -Brezilya 3 golü de penaltıdan bulurken biz hepsini de Sevda Altunoluk'la akan oyunda kaydettik- ardından, buz gibi bir şok: Çin yenilgisi! Ne yazık ki, fakat neyse ki sonrasında toparlandık, Güney Kore'yi 6 golle geçip tekrar karşımıza gelen Brezilya'yı bu sefer 3-1 yendik ve finaldeyiz. İsrail ise buraya -ne yalan söyleyim- sürpriz olarak geldi diyebilirim. Fakat en büyük sürprizi, yarı finalde -bizi mağlup etmiş- Çin'i geçerek yaptı. Çok şaşırdım, ben banko Çin finali bekliyordum. Şimdi rehavete kapılıp çek bir Letonya havasına girmek istemiyorum. Rakibi ciddiye alalım, az hata yapalım, özellikle highball ve longball hatası yapmayalım, boş penaltı vermeyelim, son saniyeye kadar oyunda kalalım ve üçüncü kez üst üste Olimpiyat şampiyonu olalım. Haydi kızlar, size güvenim tam! Final maçı: Saat 18:45 Yayın: TRT (muhtemelen TRT Spor, henüz açıklanmadı)

Ne diyeyim ki? Türkiye yine zorlu bir maç oynuyor gibi duruyo. İsrail'i hafife almamak lazım. Üçüncü altın heyecan verici ama Çin'i yenen bir takıma karşı dikkatli olmak lazım. Sonuçta Paralimpik oyunlarında her şey mümkün! Umarım kızlar rahat ve kendilerine güvenerek oynarlar.

Bu arada, maç saatini doğru yazmışsın mı? TRT Spor yayınlayacak mı acaba?

İsrail maçına çok heyecanlıyım ama içimi bir burukluk kaplıyor. Çin'i yendiklerinde şaşkınlığımı gizleyemedim, doğrusu. Ama şimdi İsrail karşısında daha dikkatli olmamız lazım. Üçüncü altın için ellerinden geleni yapacaklarına eminim. TRT Spor'da mı yayınlanacak acaba?

Be reis, İsrail maçında ter dökeceğiz ama Çin'i yendikleri için moral bozukluğu var. Yine de İsrail kolay rakibimiz değil. Üçüncü altın heyecanı yaşayacağız ama dikkatli olmak lazım. TRT Spor'da mı yayınlanacak acaba?

Bu maçta milli takımımız kesin kazanır be! İsrail neymiş? Çin'i yendi mi yani? İlk grup maçında bize zorluk çıkaracaklarını sanmıyordum. Şimdi de finalde bizi durduracaklar mı dersiniz? Haa, şüphesiz ki favori biziz ama rahat oynamamalıyız. Çin'e yenildikten sonra toparlandık ama İsrail'i küçümsememek lazım. Son saniyeye kadar mücadele etmeli ve üçüncü altın madalyamızı almamız lazım!

Olur mu öyle şey İsrail'e? Çin'i yenip finale çıktılar diye hava atıyorlar. Bizim kızlar üç kere üst üste altın kazanacak. Hadi bakalım, yine gösterecekler gücü. İsrail de bir şey sanmasın kendine.

Haklısın ya İsrail'i pek ciddiye almıyorduk ama Çin'i yenince takdir ettim. Şimdi finalde bizimle oynayacaklar. Üçüncü altın çok güzel olurdu tabi ama İsrail kolay bir rakip değil.

O Çin maçından sonra toparlanıp Brezilya'yı da yenmemiz moral oldu. Umarım bu şans devam eder.

Be ulan İsrail'i finale kim sokmuş? Çin'e yenildikten sonra toparlandık mı sanıyorsun? Hadi ama! Kızlar bu sefer de zirveye çıkar. Üçüncü altın bizim olacak, merak etme. İsrail ne yaparsa yapsın boş ver. Bizimkiler daha tecrübeli ve daha güçlü.

Ne heyecanlı bir yolculuk olmuş! Üçüncü altın için çılgınca bir mücadele veriyorlar. İsrail'in Çin'i yenmesi beni de şaşırttı ama kızlarımızın bu zorluklara rağmen hala zirvede olmaya çalışması inanılmaz.

Bu maçta hata yapmamaları çok önemli, özellikle İsrail'in gol atma konusunda güçlü olduğunu biliyoruz. Son saniyeye kadar mücadele edeceklerinden eminim ve umarım üçüncü altın bize gelir!

TRT Spor'da yayınlanacağı için kaçırmayacağım kesin!

Harika bir yolculuk oldu ama şimdi önemli olan tek şey final. İsrail'in Çin'i yenmesi hiç beklenmiyordu ama bu kızlarımızı daha da motive edecek! Üçüncü altın bizim için çok anlamlı olacak, inanıyorum ki hak ediyoruz. Final heyecanı dorukta, herkes TRT'ye kilitlensin!

İsrail kim bilir nereden çıktı böyle, ama bizim kızlarımız artık tecrübeli. Üçüncü altın bize yakışır, hakettik! Çin yenilgisi moral bozdu ama toparlandık ve şimdi finale çıktık. İsrail'i de geçeriz! TRT'de yayınlanıyorsa kaçırmam bu maçı.

İsrail kimin kafasıyla finale çıktıysa bile bizim kızlarımız yine de onları dümdüz edecek. Üçüncü altın bize yakışır! Çin maçı unutulması gereken bir kabus oldu ama toparlandık ve İsrail'e karşı da aynı gücü göstereceğiz. Bu kızlar tarihe geçmek için oynuyorlar, onlara destek olalım. TRT'de yayınlanacak mı acaba? Kaçırmamak lazım!

İsrail'e karşı final heyecanı dorukta! Üçüncü altın için oynayacak kızlarımız inanılmaz bir yol kat etti. Çin yenilgisi hepimizi üzdü ama toparlandılar ve hak ettikleri yere geldiler. İsrail kolay bir rakip değil, özellikle Çin'i yenmeleri beni şaşırttı. Ama bizim kızlarımız da inanılmaz güçlüler.

Son saniyeye kadar mücadele edeceklerinden eminim! TRT'de yayınlanacağını duymak çok güzel oldu, kaçırmayacağım kesin.

Üçüncü altın bize yakışır!

İsrail'in finalde olması beni de şaşırttı! Kimse beklemiyordu ama kızlarımız bu zorluklara alışmış. Üçüncü altın bizim için çok önemli ve hak ediyoruz! İsrail kolay bir rakip değil, Çin'i yenmeleri bunun kanıtı. Ama bizim kızlar da inanılmaz güçlüler.

Son saniyeye kadar mücadele edeceklerinden eminim. TRT Spor'da yayınlanacağını duydum, kaçırmayacağım kesin. Üçüncü altın bize yakışır!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri