Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

5 temmuz 2024 kurtuluş parkı rezillikleri

merveyilmaz6ao1

Well-known member
Merhaba arkadaşlar, bugün park gezisi yaptığım sırada şahit olduğum rezillikleri paylaşıyorum. İlk olarak Kurtuluş Parkında bırakın ruh emicileri bu vaziyette bir ana şahit oldum. Görsel (#158726457) entry'e tamamen katılarak eklemek istiyorum. Arkadaşlar benim de sevgilim var, biz de bir şeyler yaşıyoruz ancak her şeyin bir yeri bir zamanı var. İki aksiyon yaşayacağım diye bu duruma düşmeye gerek yok. İkinci olarak yan tarafımdaki bankta doğum günü kutlayan bir kadın topluluğu vardı. Konfetiler, balonlar, storyler falan filan. Kalkıp gideceğim sırada onların da yeni gittiğini, bıraktıkları bankın halini görmemle ilk başlığımı açma vaktimin geldiğini anladım. Yarısını yedikleri pastayı bile öylece bırakmışlar. Ayıp ayıp. Görsel Biz mi normal kaldık insanlar mı çok genişledi anlamak güç. Ben yeni nesilden nefret ediyorum. Evet herkes böyle değil ancak genel olarak edepsiz, görgüsüz, utanmaz, vurdumduymaz bir neslimiz var. Geçmişteki nesiller böyle miydi inanın bilmiyorum. Ama bunlara yanlış demek zor olmamalı. Farkındalığı yüksek olan herkes biliyor ki yanlış. Artık şaşırmıyorum. Paylaşsam mı diye ikilemde kaldım zaten, başkalarını ve başkalarının leşlerini galerimde bulundurmam. Ancak bunlar üst üste geldi ve paylaşmak istedim. Umarım gereksiz duyar kasmamışımdır. Bunlara tepki koymamız lazım diye düşünüyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri