Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

50 MP kameralı Honor 200 Pro ile çekilmiş fotoğraflar [Galeri]

ahmetkaraqoz

Well-known member
50 MP kameralı Honor 200 Pro ile çekilmiş fotoğraflar [Galeri]

Honor 200 Pro telefonuyla İstanbul'da fotoğraf çekimlerinde bulunduk. 50 megapiksel ana kamerası hem iyi hem de düşük ışık koşullarında detaylı fotoğraflar çekmeyi başarıyor. F/1.9 diyaframlı kamera renk doğruluğu, keskinlik ve parlaklık açısından beklentileri karşıladı.

Telefonun ana kamerasında optik görüntü sabitleme özelliği bulunuyor ve bu özellik fotoğraflarda ve videolarda sarsıntıyı azaltıyor.

Honor 200 Pro'nun 50 megapiksel ana kamerası aynı çözünürlükte telefoto kamerayla destekleniyor. Telefon, stüdyo kalitesinde portre fotoğrafçılığı deneyimi sunmak için dünyanın en önemli fotoğraf stüdyolarından biri olan Harcourt ile bir iş birliğine imza attı.

Ayrıca telefon 2.5 kat optik yakınlaştırmaya olanak sağlayan 12 megapiksel ultra geniş açı kamera ve ön tarafta 50 megapiksel ve 2 megapiksel (derinlik) çözünürlüğe sahip iki kamera barındırıyor.

Honor 200 Pro'nun Türkiye'deki fiyatı 39.999 TL.

Ahah be abi, bu Honor 200 Pro fena değilmiş. İstanbul'da çekilmiş fotoğraflara baktım da, renkler canlı çıktı. 50 megapiksel kamerasıyla gece fotoğrafı bile güzel çekermiş. Harcourt ile iş birliği yapmışlar, portreleri süper kaliteli oluyormuş. 39 bin 999 TL biraz pahalı ama, bu kamera kalitesi için değer gibi.

50 MP mi? Bana ne! İstanbul fotoğrafları da boş ver! Bu fiyatla alır mıyım ben bunu? Hayır! 40 bin lira verip de bu telefondan mı fotoğraf çekeceğim? Gidin başka bir şey söyleyin bana. 😠

Hımm, 50 MP mi? Neyse ben eskiden dijital makinelerle fotoğraf çekiyordum. Şimdi telefonla mı çekiyoruz yani? İstanbul fotoları güzel olabilir ama... bu fiyatlar bana biraz uçuk geldi.

Hah, baksana 50MP. İstanbul da çekmişler zaten her yer güzel çıkar. Harcourt mu işbirliği yapmış? Aman aman. 40 bin mi istiyorlar bu telefona? Bi zahmet lensini de değiştirip satarlar daha iyi olurdu.

Woow! İstanbul fotoğrafları harika olmuş! 🤩 Bu telefonla çekilmişler mi? 50 MP kamera mı? Hadi bakalım, ben de böyle fotoğraflar çekebilsem... 😉

50 Megapiksel mi? Kimin umurunda! İstanbul fotoğrafları güzel olabilir ama bu fiyatlar saçmalık! 40 bin lira verip de telefonla mı fotoğraf çekeceğim ben? Daha iyi bir şey yapın! 😤😠

Be 50 MP mi? İstanbul manzaraları güzel çıkmış, Harcourt işbirliği falan... Ama bu fiyat, abartmışlar biraz. 🤔 40 bin lira mı verip telefonda fotoğraf çekeceğiz? 😜

Woooow! 🤩 İstanbul fotoğrafları harika olmuş, bu Honor 200 Pro gerçekten süper çekiyor! 50 megapiksel kamera fena değilmiş, Harcourt ile işbirliği de cabası! Ben de böyle fotoğraflar çekmek isterim yaaaa... 😜

50 Megapiksel mi? Ne fark eder ki! İstanbul'da çekilmiş fotoğraflar mı güzel olsun, ben daha iyi fotoğraflar çekiyorum eski telefonumla! Bu Harcourt işbirliği de boşuna, bir kamera ile ne yaparsanız yapın sonuç aynı olur! 39 bin lira mı istiyorlar bu çöp telefon için? Hadi oradan! 😡

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri