Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

6 ağustos 2005 kayseri erciyesspor beşiktaş maçı

aysebayraktar7k5x

Well-known member
mutlak bir galibiyetten çok emin ve inançlı izlediğim bir maçtı. son dakikasına kadar bir parıltı, 2003'ten beri görmediğim bir oyun istedim, kişiler izin vermedi. analiz yapmak gerekirse;cordoba'ya çok fazla iş düşmedi, düşen pozisyonlarda da üstüne düşeni yaptı. hala topu oyuna iyi sokuyor, oyun kurucu rolünü eksiksiz yerine getiriyor. golde hatası yoktu kanımca, ibrahim toraman'a "bırak" falan demedi, ağzına özellikle baktım. gelelim i. toraman'a. şanssız bir günündeydi, büyük bir hata yaptı, ve gole sebebiyet verdi. maçın geri kalan kısmında da güven vermedi. kürşat ise hava toplarında etkili olması gerekirken, agali her topu aldı neredeyse. ibrahim üzülmez hala kötü, üzgünüm, hiçbir zaman beğenemeyeceğim bu adamın futbolunu. takıma faydalı tek bir hareketi olmadı. hakeza ali tandoğan. bu kadar yüksek kapasitede bir futbolcunun bu hataları yapmaması gerekiyor. en azından beşiktaş gibi bir takımda bu hatayı yapıyorsa cezası olmalı. futbolcuysan hakeme küfretmeyeceksin, futbol dışındaki hareketlerden doğan kırmızı kartların affı olmamalı. ali'nin bunu öğrenmesi lazım. gazetelere verdiği demeçler gibi "beşiktaşlı ali" olarak anılmak istiyorsa, sadece iyi oynamanın dışında da yapacağı işler var. sonradan giren bir ali güneş var, ben adını her duyduğumda sonrasında kayseri erciyes'li bir futbolcu ismi duydum. beşiktaş'a geldiğinden beridir form tutamadı bu adam.koray kusursuz oynadı bu maç. beşiktaş'ın belki de sahanın en iyisiydi. iki senedir yapılan en iyi transfer, kuşkusuz. tayfur'un işi artık top oynamaktan öte, takımı motive etmek. bunun için uğraştı. çabası çoktu, oyun içinde de vasatın üzerindeydi. ben pancu'nun ismini duyamadım pek, aldığı her topu ayağından fazla açtı, yine çok çalıma girdi. hepimiz eski pancu'yu özledik. youla ümit vaadetti. araya güzel toplar attı, koşu yaptı rakip defansı zorladı. bu daha ilk maçı, daha iyi olacağına inanıyorum. özellikle yanında ailton gibi bir tamamlayıcı olunca. ahmet dursun çok oyunda kalamadı, oynadığı süre boyunca ise vasadı aşamadı. veysel ise daha hazır değil, apaçık ortada. garip bir şekilde hazır olan bir adam var, o da sergen. iki senedir görmediğimiz bir istek vardı bugün. sadece gol değil, oynadığı süre boyunca top kovaladı, pres yaptı. kilo da vermiş. attığı bir gol var, jeneriklik. özlemişiz sergen'in frikiklerini.victor agali ünlü bir isim, ancak bugün kayseri takımında kendini pek gösteremedi. asıl gösteren adam timuçin. bu adam oynadığı her maçta karşı takımın belası oluyor, böyle diye diye onun da yaşı kemale erdi. herhalde brezilyalı olsa şu an üç büyüklerden birinin efsane oyuncularından biriydi. böyle severiz biz milletimizi.ismet arzuman'ın görmediği bir penaltı var. onun dışında da iyi bir yönetim göstermedi. her atakta bir faul çalmak hiçbir şekilde iyi bir yönetim olamaz, her iki takım için de.sonuçta senenin ilk maçı, bazı şeyleri konuşmak için çok erken. takım hazır değil, katılacak çok oyuncu var. kleberson ayarında bir futbolcuya beşiktaş'ın ne kadar ihtiyacı olduğunu gösterdi bu maç. umarım gerekilen yapılır. bir de sanki 3-5-2 beşiktaş'ın pek sistemi değilmiş gibi duruyor, ama rıza hoca elbette biliyordur bir şeyler.umarım bu ligin en zevksiz maçı olur. gerçekten tatsız bir maçtı, pozisyon kıt, durmadan bir düdük. yalnız şurası gerçek, çok özlemişiz şu boktan ligi.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri