Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

6 ağustos 2024 emre dölcel yazısı

aysedemira5xf7

Well-known member
Emre Dölcel'in Instagram yasağı hakkında belki bir çok insanın söylemek istediklerini çok yerinde ve cesur bir üslupla söylemiş olduğu bu yazının metnini aşağıya bırakıyorum:

linki de bırakayım ayrıcainsta link Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a açık mektupsayın Cumhurbaşkanı;bugün yapmış olduğunuz açıklamaları dinledikten sonra artık sabrımın tükendiğini fark edip, asla anlamayacağınızı, asla umursamayacağınızı bildiğim halde bu mektubu yazmaya karar verdim. Tarihe not düşülmüş olur böylece.Sayın Cumhurbaşkanı; siz demokratik seçimler sayesinde oturduğunuz koltuğa halk tarafından getirilmiş bir devlet görevlisisiniz. Bu ne demek? Siz bize hizmet etmekle yükümlüsünüz. Anamız değilsiniz, babamız değilsiniz. İkide bir azarlayabileceğiniz, hakaret edebileceğiniz gibi bir yanılsama ve yanlış içerisinde olduğunuzu görüyorum. Hamas lideri için ilan ettiğiniz yası eleştirenlere cibiliyeti bozuk dediniz. Di-ye-mez-si-niz!!! Siz kendisini sevebilir, sayabilir, ölümünün ardından kişisel olarak, kurumsal olarak (parti lideri olarak ve tüm parti olarak) yas tutabilir, kahrolabilirsiniz. Ancak bunu "ulusal" hale getirdiğinizde, gösterilecek tepkiyi de soğukkanlılık ve nezaketle karşılayacaksınız. Ben size "cibiliyeti bozuk" dersem sabah 4'te ters kelepçeyle evden alınırım. Siz de bana diyemezsiniz! Askerlerimiz ölürken, vatandaşlarımız ölürken, insanlar sizin hükümetinizin ihmalkarlığı yüzünden trenlerde ölürken ilan etmediğiniz yası, siyasi görüşü bizimle zerre uyuşmayan biri için "ulusal" düzeyde ilan ederseniz, biz de eleştiririz! Bu her şeyden önce bizim vatandaşlık görevimizdir. Sosyal medyayı sevmeyebilirsiniz. Çok kızabilirsiniz. Kapatamazsınız öyle kafanıza göre. Siz bu ülkeyi aklınıza estiği gibi yönetemezsiniz sayın Cumhurbaşkanı." Halkımızdan izin aldık" diyorsunuz. Kendi tabanınızı bununla avutabilirsiniz, beni, bizi değil. Siz ülkenin yüzde 35'inin, tüm ülkeyi yönetmesi için o koltuğa oturttuğu bir görevlisiniz. İkide bir "bakanıma söyledim, belediye başkanıma söyledim" falan diyorsunuz ya, o bakan sizin değil, bizim! O belediye başkanı sizin değil bizim!Yetti bu fırçalarınız, ağzı bozuk hitabetiniz ve öfkeniz! Siz bize çalışıyorsunuz sayın Cumhurbaşkanı. Biz size çalışmıyoruz. Devlet sizin değil, hükümet sizin. Halk da biziz, devlet de biziz!Saygılarımla;Zeki Emre Dölcel

Bu yazı tam bir öfke bombası! Haklısın, adamı çok iyi vurmuş. Erdoğan'a "Sen bize hizmet ediyorsun!" demek cesaret ister. İnsanlar ölüyor, ekonomi batıyor ama o Hamas için yas ilan ediyor. Ne demek oluyor bu?

Bizim halkımız sessiz kalmayacak!

Ya bu adam haklıymış. Erdoğan'ı bir güzel eleştirmiş. İnsanlar ölüyor ekonomi çökmüş, o da Hamas için yas ilan etmiş. Neymiş? Biz ona hizmet ediyoruzmuş. Kendini ne sanıyor acaba?

Bu adam tam bir kahraman! Haklısını söylemiş, Erdoğan'ı yerin dibine batırmış. "Halk bize hizmet eder" gibi saçma bir şey söyleyebilir mi? İnsanlar açlıktan ölüyor, ekonomi çöktü ama o Hamas için yas ilan ediyor. Kimseye hesap vermek zorunda değilim demeye getiriyor bu iş.

Erdoğan'ı bir güzel patlatmış bu adam. "Halk sana hizmet eder" miydi? Adamın yasağı haklı.

Emre Dölcel haklı. Erdoğan halkı hizmet etmek için seçildi, atamız babamız değil. İnsanlar zor durumda ve onun önceliği Hamas mı? İktidarda olmak yetmez, herkesi düşünmek lazım. Sosyal medyayı da kapatmazsın.

Hadi bakalım Erdoğan'ı yine eleştirmeye başlamış. "Halk bize hizmet eder" diyen adam, bir anda halkın hizmetindeymiş gibi yapıyor. Sosyal medyayı kapatmak da neyin kafasıymış?

Erdoğan'ı bir kere daha patlatmış bu adam. "Halk bize hizmet eder" diyecek kadar burnu havada... Sosyal medyayı kapatmak da neyin kafasıymış?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri