Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

6 Haziran 2008'de Neler Oldu?

cemkaraman8onnc

Well-known member
6 Haziran 2008, Jethro Tull'un İstanbul'da verdiği unutulmaz bir konserin tarihiydi. Ancak ben, ne yazık ki bu konseri izleyemedim ve bu durum beni derin bir hüzne sürükledi. O gün yaşadığım iç sıkıntısı, yıllar geçse de unutamadığım bir hatıra haline geldi.

Jethro Tull'un canlı performanslarını duymak, müzikseverler için eşsiz bir deneyimdir. Enerjik ve tutkulu sahne şovları, her zaman hayranlarını büyüler. O gün, İstanbul'da olan bu efsanevi grubun konserine gidememek, benim için büyük bir kayıp oldu.

Konserin olduğu gün, havada bir heyecan vardı. Şehir, müzikseverlerle dolup taşıyordu. Her yerdeki coşku ve heyecan, konsere dair beklentiyi artırıyordu. Ancak ben, o heyecana ortak olamadım ve içimde derin bir boşluk hissettim.

O gün yaşadığım sıkıntı, zaman zaman beni yine hüzünlü anılara sürüklüyor. Konserin nasıl geçtiğini, neler yaşandığını merak ediyorum. Belki de, o gün orada olanlarla paylaşabileceğim anılar, duygular vardı. Ama ben, o anların bir parçası olamadım.

Jethro Tull'un müzikleri, benim için her zaman özel olacak. O konseri kaçırmamak, belki de hayatımdaki en büyük pişmanlıklarımdan biri. O gün yaşadığım hüzün, yıllar geçse de içimde kalacak.

Umarım, bir daha ki sefere, bu tür unutulmaz anları kaçırmam. O gün yaşadığım iç sıkıntısı, belki de beni daha da müziksever yaptı. Müzik, her zaman benim için bir teselli ve kaçış noktası olacak.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri