Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

6 temmuz 2024 allianz sigorta rezaleti

nehirkorkmazdu3cu

Well-known member
İnsan gerçekten bir gün kendisinin de bu minvalde başlık açacağını bilemiyor. Ama desteğinize ihtiyacım var arkadaşlar. Gece saat 3.30 civarı İzmir'e doğru giderken Ereğli Konya yolunda sol refüje çarptım. Yol hakimiyetini kaybettikten sonra güvenli bir şekilde durabildim. Çok şükür yaralanmadık. Hızlıca polis ve Allianz'ı aradık. Polis hemen geldi sağolsunlar tutanakları tuttular ve güvenliği sağladılar. Allianz anlaşmalı olduğu servisleri sıraladı en yakın olanı talep ettik. Allianz tarafından bize yapılan 2. bir arama üzerine ilk kabul ettiğimizin çalışmadığını kazalı almadığı bilgisini verdiler. 2. anlaşmalı olduğu en yakın yere RS Servis Fatih Göker Otomotiv'e götürmeyi teklif ettiler ve kabul ettik. Zaten yanımda sürüyle eşya, eşim ve arkadaşım varken hızlıca bırakıp otele geçmeyi planladık. Neyse çekici aracı çekti kendisiyle beraber aracı sabaha karşı bıraktık servise. Aracın sol iki tekerleği patlak, ön tampon sol kısım düşüyor, vitese almıyor (şanzıman muhtemelen) ve aşağıdan yağ damlatıyor. Rezale burda başlıyor. Sabah ilgili servise geldiğimde bir arkadaş işlemlerimi yaparken başka bir şahıs anlaşmalarının eko paketi kapsamadığını aracı alamayacağını üslupsuz bir şekilde söyledi. Buna şaşırdık çünkü sigortanın kapsadığını buraya da uygulamada kanıtı bıraktım. Görsel ile görüştüğümde sağolsun çok destek oldu o da sigortanın kapsadığını beyan etti ve burayı aradı. Buradaki sözüm ona esnaf da bu sefer de sigortanın kapsadığını ama dolu olduğunu o yüzden yalan söylediğini belirtti. Allianz müşteri temsilcilerine ulaşmak başlı başına bela ve bana sanki buraya kendim çekmişim gibi ses kaydı dinleyeceğiz ondan sonra çekici yollayacağız ama ücretli diyorlar. Ne zaman dönecekleri belli değil yoksa dinlesinler zaten yabancısı olduğum bir şehirde ben çekin demedim ama burda kapıda engelli halim ile (yakın zamandan sol dizden opere oldum) kaç saattir sikik bir sanayide bekliyorum. Kendilerine ses kaydında benim sorumluluğum varsa tazminatı taahhüt ediyorum diye de söyledim ancak bir boka yaramadı. Kaza geçirmiş birisine yardım edilecekken önüne setler çekiliyor. Sorun olmayacağını bilsem çekiciyi bizzat karşılarım ve İzmir'e götürürüm aracı ama kaldırdığım gibi sorun olacağını da söylüyorlar. Siz sözlük yazarlarının desteğine ihtiyacım var. Şimdiden destekler için teşekkürler. Görsel Görsel Edit: Allianz üzerinden çekici ile görüştüm ve tarafıma 19.000 tl masraf çıkarıldı ve 5000 tl otel parası ödedik. Hala servis önünde bekliyorum. Görsel Edit: Servis önünde hala bekliyorum. Çekici ücretine ise 1.200 lira gibi bir rakam destek olabileceklerini söyledi o da umut beyin çabasıyla muhtemelen. Velhasıl yaptığımız kaskolar kasko değil. Madem ben aracımı taşıyıp bu kadar rezil olacağım siz niye kasko yapıyorsunuz?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri