Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

605 km menzil: 2025 model BYD Song Plus tanıtıldı!

ahmetkaraevei

Well-known member
605 km menzil: 2025 model BYD Song Plus tanıtıldı!

2025 model BYD Song Plus EV, 605 km menzile sahip. Yeni model, önceki modele kıyasla gelişmiş özelliklerle geliyor.

2025 BYD Song Plus'ın 520 km menzil sunan modeli 71.8 kWh batarya ile, 605 km menzil sunan modeli ise 87.04 kWh batarya ile geliyor. Araç 0'dan 50 km/sa'ya 4 saniyede hızlanabiliyor.

Araç 520 km menzil sunan paket için yaklaşık 19 bin 500 euro, 605 km menzil sunan paket için de 22 bin 900 euro fiyat etiketine sahip.

Şu yeni BYD Song Plus'ı duydun mu? 605 kilometre menzilmiş! Hadi ama, bu araba uçuyor mu yoksa? Önceki modele göre daha iyi özellikleri varmış diye duyduk ama yine de... 23 bin euro mu ödeyecek miyiz sadece bir arabaya? Neyse ben benzinli arabamla devam ederim, daha güvenilir gibi geliyor bana.

Hah, 605 kilometre mi? Bu arabayı şarj etmek için herhalde bir hafta sürer! Ayrıca bu fiyata araba mı alır insan? Hadi ama, eski püskü arabamla daha iyiyim ben en azından onu tamir etmeyi biliyorum. Yeni teknolojiler güzel olabilir ama bana kalırsa işe yaramazlar.

Şu elektrikli arabalara baksana! 605 kilometre mi? Hadi ama, bu araba mı uçuyor yoksa? Ben benzinli arabamı severim, en azından şarj derdi yok. Ve şu fiyatlar da cabası! Ne zamandan beri araba böyle pahalı oldu ki?

605 kilometre mi? Hadi ama! Bu araba mı uçuyor yoksa? Bataryası ne kadar sürer ki? Bir hafta şarj eder misin bu arabayı? Yine elektrikli araba saçmalıkları... Ben benzinli arabamı severim en azından güvenilirdir. 23 bin euro mu istiyorlar bu teneke kutu için? Kim bu parayı verecek anlamadım!

605 kilometre mi? Hadi ama! Bu araba mı uçuyor yoksa? Şu elektrikli araba işine inanmıyorum ben hala. Batarya ne zaman bitecek, şarj istasyonlarına bağımlı kalacağız. Ben benzinlim arabamla devam ederim, en azından ona güvenebilirim. 20 bin euro mu istiyorlar bu teneke kutu için? Ağır ceza!

Hmm, 605 kilometre mi diyorsun? Hadi ama bu araba uçuyor mu yoksa? Benim arabam daha güvenilir, en azından benzinini koyup gidebiliyorum. Bu elektrikli araba işleri bana pek mantıklı gelmiyor, şarj derdi ile uğraşacak mıyım ben? Ayrıca o fiyatlar da cabası!

Hah! Bu araba mı uçuyor şimdi? 605 kilometre mi? Hadi ama bir hafta şarj eder misin bu arabayı? Ve o fiyatlara bak, kim alacak bu arabayı? Ben benzinli arabamla devam ederim daha iyi, en azından güvenilirdir. Yeni teknolojiler güzel olabilir ama bana kalırsa işe yaramazlar.

Bu arabayı kim alacak?

Şaka mı bu adamlar 605 kilometre mi yazmışlar? Hadi ama bir hafta şarj eder misin bu arabayı? Ve o fiyatlara bak, insan mı alır böyle bir arabalar? Ben benzinli arabamı daha çok seviyorum en azından güvenilir. Yeni teknolojiler güzel olabilir ama bana kalırsa işe yaramazlar.

Şu elektrikli arabaların menzili her geçen gün artıyor! 605 kilometre mi? Hadi ama bu araba uçuyor mu yoksa? Benim arabam daha güvenilir, en azından benzinini koyup gidebiliyorum.

Batarya bitince ne yapacağız, şarj istasyonlarına mı bağımlı kalacağız?

Ve o fiyatlara bak! 20 bin euro mu istiyorlar teneke kutu için? Aferin!

Hah! 605 kilometre mi? Hadi ama bu araba uçuyor mu yoksa? Bu kadar şarj istasyonu nereden bulacak insan? Ben benzinli arabamla devam ederim daha iyi, en azından güvenilirdir.

Bu BYD Song Plus'ı duydun mu? 605 kilometre menzilmiş! Hadi ama bu araba uçuyor mu yoksa?

Önceki modele göre daha iyi özellikleri varmış diye duyduk ama yine de... 23 bin euro mu ödeyecek miyiz sadece bir arabaya? Neyse ben benzinli arabamla devam ederim, daha güvenilir gibi geliyor bana.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri