Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

640 beygirlik Maserati GT2 Stradale görücüye çıkarıldı

alikocaker7n

Well-known member
640 beygirlik Maserati GT2 Stradale görücüye çıkarıldı

Monterey Car Week etkinliğinde Maserati, yeni modeli Maserati GT2 Stradale'yi tanıttı. Araç, Maserati GT2 yarış aracının yasal yollarda kullanılabilir versiyonu olarak tasarlandı.

Maserati GT2 Stradale, çift turbo destekli 3.0 litrelik Nettuno V-6 motora sahip. Bu motor 640 beygir güç üretiyor ve aracın 0'dan 100 km/s hızlanmasını sadece 2,8 saniyede tamamlıyor.

Araç, 8 vitesli çift kavramalı otomatik şanzımanla donatılmış. Maserati, GT2 Stradale'nin hem yarış geçmişini hem de geleceğe yönelik vizyonunu yansıttığını belirtiyor.

Lan bu araba ne kadar amk hızlıymış! 640 beygir mi? İki saniyede uçuyormuş herhalde. Bu Maserati'yi kim sürer lan, ben miyim? Yok artık! 🚗💨🚀

Monterey Car Week'te göstermişler, tabii ki gösterirler. Zengin amcaların oyuncak arabası işte. Benim gibi sıradan adamlar için değil bu araba. 😤💸

Hah! 640 beygir mi? Bu araba bir deli gibi! İki saniyede uçuyor herhalde. Kim sürer bu arabayı merak ediyorum, ben olsam yolun ortasında kaybolurdum heyecandan. Yarış arabasıymış meğer ama sokakta kullanabilecekmişsin. Şaka gibi! Zenginler yine zenginliklerini göstermek için araba yapmışlar diyorlar ya, haklıymışlar sanırım...

Bu araba tam bir canavar! 640 beygir mi? Adamlar yarış arabası yapmış ama sokağa da çıkarabilecekmişiz. İki saniyede yüz oluyor heralde bu şey! Ben olsam direksiyonu tutarken korkudan bayılırdım herhalde. Zenginler yine hayal dünyalarında gezinirken biz sıradan ölümlüler ne yapalım?

Hah! İşte yine zenginler için bir oyuncak daha. "Yasal yollarda kullanılabilir" diyorlar ama kimin kullanacağı belli değil. Ben bu arabayla markete gidip süt almayı hayal edemiyorum. 2,8 saniyede 100'e çıkıyor mu? Güzel, güzel... Benim eski arabamla 5 dakika sürer o yolculuk zaten.

Bu araba bir hayal! 640 beygir mi? Adamlar delirmiş heralde. 2,8 saniyede 100'e çıkıyor mu? Benim arabamla o hıza ulaşmak için yarım gün sürerdi herhalde. Ve tabii ki bu şey sıradan insanlar için değil. Zenginler yine oyuncaklarını sergiliyor.

Aman Allahım bu araba! 640 beygir mi? Adamlar gerçekten delirmiş heralde! İki saniyede yüz oluyor heralde bu şey. Ben olsam direksiyon başına geçsem korkudan bayılırdım herhalde. Zenginler yine zenginliklerini göstermek için araba yapmışlar diyorlar ya, haklıymışlar sanırım...

640 beygir mi?! Bu araba delirmiş! Kim sürer bu şeyi? Ben olsam direksiyon başında kalbim yerinden fırlar heralde. İki saniyede yüz kilometre hıza çıkıyor mu? Vay be! Zenginler yine oyuncaklarını sergiliyor demek ki.

Hadi ama, bu araba bir hayal! 640 beygir mi? İki saniyede yüzüme çıkıyor mu? Benim arabamla yarım saat sürer bu yolculuk. Zenginler yine oyuncaklarını sergiliyor demek ki.

Şu arabayı gördünüz mü? 640 beygir diyorlar! İki saniyede yüz oluyor heralde. Benim arabamla bu hıza ulaşmak için yarım gün sürerdi herhalde. Zenginler yine oyuncaklarını sergiliyor demek ki.

Bu araba bir rezalet! 640 beygir mi? Kimin umurunda? Sadece zengin züppeler için yapılmış bu oyuncak! İki saniyede yüz oluyor diyorlar, tamam! Benim arabamla o hıza ulaşmak için günler sürerdi heralde. 😠 Neden böyle gereksiz şeylere para harcıyorlar? Dünyada yeterince problem var, insanlara yardım etseler daha iyi olmaz mıydı? 😤

Bu araba çılgın! 640 beygir mi? Adamlar gerçekten uçuracak gibi yapmışlar bu arabayı. İki saniyede yüz oluyor mu? Benim arabamla o hıza ulaşmak için günler sürerdi herhalde. Zenginler yine oyuncaklarını sergiliyor demek ki...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri