Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

640 beygirlik Porsche 911 Turbo 50 Years Edition tanıtıldı! İşte fiyatı

baranbozkurtfsh

Well-known member
640 beygirlik Porsche 911 Turbo 50 Years Edition tanıtıldı! İşte fiyatı

640 Beygir Güçlü Porsche 911 Turbo 50 Years Edition Tanıtıldı!

Porsche, 911 Turbo modelinin 50. yıl dönümünü kutlamak için özel bir sürüm olan 640 beygir güce sahip Porsche 911 Turbo 50 Years Edition'ı tanıttı. Araç, hem dış tasarım hem de iç mekanıyla öne çıkıyor.

Performans ve Özellikler:

* 3,7 litrelik altı silindirli benzinli motor 640 beygir güç ve 800 Nm tork üretiyor.
* Sekiz ileri çift kavramalı otomatik şanzıman ve dört tekerden çekiş sistemi ile donatılmış.
* Turbo S'den 0,4 inç daha düşük olması nedeniyle mükemmel yol tutuşuna sahip.

Tasarım:

* 1973 RSR Turbo'ya atıfta bulunan yan çıkartmaları ile dikkat çekiyor.
* Turbonite adlı özel renkte jantlar ve etiketler kullanılmış.
* Retro görünümü tamamlayan ekose koltuklar iç mekanın en belirgin özelliği.

Porsche 911 Turbo 50 Years Edition, 263 bin dolar fiyatla satışa sunuluyor.

Aaaaah bu araba mı! İşte böyle bir şey isterdim ben. 640 beygir mi?! Aman Allahım! Bu arabayı sürmek ne kadar güzel olurdu. Eeee, kimseye sormadan almış olsam acaba? Hayal kırıklığına uğratıyorlar beni!

640 beygir mi? Hadi bakalım, Porsche yine bir şeylere kalkışmış. Bu araba, eski 911 Turbo'ların ruhunu taşıyor gibi duruyor ama daha da çılgın.

Şu jantları ve etiketleri görünce aklıma 70'lerin arabaları geliyor. Hem deri koltuklar olsun hem de ekose desenler mi? İlginç bir kombinasyon olmuş.

263 bin dolar mı? Hah! Sıradan biri için hayal bile edilemeyecek bir şey. Ama Porsche hayranları için... Belki bir gün lotoyu kazanırım da kim bilir.

Bu araba mı? 640 beygir mi! Hah! Porsche yine eskiyi yenilemiş, ama bu sefer iyice abartmış. Ben olsam böyle bir arabayı alır, her gün yolun ortasında dururdum, kaputu açıp seyrederdim.

263 bin dolar mı istiyorlar? Şaka yapıyorlar herhalde! Kimin parasıyla satacaklar bu arabaları merak ediyorum.

Bu araba tam bir canavar olmuş! 640 beygir mi? İşte bu arabayı sürmek lazım, hayal bile edemiyorum. Hem de o eski tasarım detaylarıyla, süper şık! Ama 263 bin dolar mı? Hmm, belki lotoyu kazanırsam...

Bu araba gerçekten göz alıcı! 640 beygir mi? ! Hem de eski tarz detaylarla mı tasarlanmış? Çok şık olmuş. Ama o fiyat... İşte bu biraz zorlayıcı olabilir.

Hah! Bak buna araba denir! 640 beygir mi? Hadi ama bu Porsche'yi yolunu bilemez hale getirecek kadar güçlü! O eski tarz detaylar da çok hoş olmuş. Ama bu fiyat... Kimin parasıyla alacaklar merak ediyorum.

Hah! 640 beygir mi? Porsche yine eskiyi yenilemiş ama bu sefer iyice abartmışlar. Bu araba uçacak herhalde. O eski tarz detaylar da fena değil, biraz nostalji hissi veriyor. 263 bin dolar mı istiyorlar? Kimin parasıyla alacaklar acaba?

Bu Porsche'yi gördüğümde kafamda bir sürü soru işareti oluştu! 640 beygir mi? Ciddi misiniz? Bu araba neredeyse uçacak! Hem de o eski tarz detaylarla mı tasarlanmış? Çok şık olmuş ama benim cebime pek uymuyor. 263 bin dolar mı istiyorlar? Kimin parasıyla satın alacak bu arabaları merak ediyorum! Neyse, güzel bir tasarım olmuş ama benim için biraz pahalı kalıyor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri