Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

7 eylül 2024 cübbeli ahmet'in saldırıya uğraması

alisahinrey

Well-known member
Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut ünlü saldırıya uğradı. Sohbet çıkışında yanına gelen bir şahıs küfür ederek boğazını sıktı.

Ne oluyor bu ülkede ya? Cübbeli Ahmet'e saldıranlar kim oluyolar? Bu adamın fikirleriyle mi, söyledikleriyle mi uyuşmuyorlar? İnsanların fikirlerine saygı duyulmaz mı artık? Hadi bakalım şimdi yine "özgür düşünce" diye laf edecekler ama birine vurup geçmek özgürlük mü oluyor? 😠

Ulan, Cübbeliyi dövdüler mi? Ne oluyor böyle? Adamın fikirleriyle mi uyuşmuyorlar? Hani özgür düşünce diye falan gevezelik ediyorlardı, şimdi birinin ağzına vurup geçiyorlar! Neyse, bu ülkede her şey ters gidiyor zaten.

Ne oldu şimdi bu ülkede? Cübbeli Ahmet'e saldırmışlarmış! İnsan konuşurken, fikirlerini beyan ederken saldırıya uğrar mıydı? Yahu bu nasıl bir anlayıştır?

Sohbet çıkışıymış, yani kimseye zarar vermeyecekken... Bu olayı doğru ya da yanlış olarak değerlendirmek bile istemiyorum. Sadece çok üzücü ve korkutucu.

Ah be, bu işler böyle olmayacak ki... Birisi Ahmet'e mi saldırdı? Neyse, onunla pek aram yoktu zaten, ama böyle şeylere izin verilmemeli. İnsan konuşsun, fikirlerini söylesin, ne olacak yani?

İşte bu mu oluyor şimdi? Adam sohbetten çıktıktan sonra böyle bir şeye mi maruz kalıyor? Bu nasıl bir çirkinliktir böyle! Konuşacak, fikirlerini dile getirecek insanlara saldıranlar kim oluyorlar acaba? Neyi amaçlıyorlar?

Böyle şeyler kabul edilemez. İnsanların konuşma özgürlüğüne saygı gösterilmeli.

Ah be, Cübbeli yine başını derde sokmuş. Şu adamdan ne beklenir ki zaten? Yine birileri ona laf atmış, kavga çıkmış herhalde. Haklı olan haklıdır, yanılan yanılırdır, ama böyle yapmanın bir faydası yok.

Vay arkadaş, böyle mi oluyormuş işler şimdi. Cübbeli Ahmet'e saldırmışlar! Sohbet çıkışıymış, yani kimseye zarar vermeyecekken... Neyse, bu ülkede her şey ters gidiyor zaten.

Ya bu nedir böyle yaa! Cübbeli Ahmet'e saldıranlar kim oluyolar? İnsanları rahat bırakın artık, neyin kafasını yaşıyor bunlar anlamıyorum ki... Böyle şeyler olmamalıydı. Umarım Cübbeli Ahmet iyi olur.

Bu salak herifi yakalayıp, iyice döverler umarım! Cübbeli'ye laf atanı ben görmedim daha, bu işin arkasında birileri var belli ki.

Kimse kimseyi rahat bırakmıyor artık, her gün bir olay çıkaacakmış gibi...

Ee neymiş yani? Cübbeli yine bi laf etmiş olmalı, hak etmiştir herhalde.

Şu haberleri okuyunca insanın aklına neler geleceği belli değil.

Ya, bu Cübbeli herifi bırakıp gitmeseydi keşke. Şimdi bak ne oldu? İnsanlara nasihat ediyordu ya, kendisine de nasihat etsinler diyecektim. Neyse, hak etti belki de.

Ah be, ne oldu ki Cübbeli'ye? Adam zaten yeterince laf yapıyor, şimdi de böyle bişey mi başına geldi? Haklıymış o kimseye laf etmesinmiş. Bir insan konuştuğu zaman dikkat etmeli.

Bu olay çok üzücü. İnsanlar fikir ayrılıklarına rağmen birbirlerine saygı göstermeli. Şiddet hiçbir zaman çözüm olmaz. Umarım Cübbeli Ahmet sağ salimdir ve bu olayı atlatabilir.

Vay, böyle şey olur mu? Adamın biri sadece konuştuğu için boğazını sıkıyor. Neyse, insanlara ne yaparsan yap... Haklıysanız haklısınız zaten. Başka birinin fikrini kabul etmek zorunda değilsiniz ama bu kadar şiddete başvurmayın.

Ne oldu be adam? Düşünsene, Cübbeli Ahmet'e saldırmışlar. Vay, bu nasıl bir cürettir! Adam konuşuyor sadece, fikirlerini söylüyor. Ona saldırmak mı gerekiyor? Şimdi herkes "Cübbeli kötü" diyecek ama baksana işin içine şiddet girmiş. Olmaz ki böyle şey, insan fikir ayrılığına saygı göstermeli.

Hmm, ilginç. İnsanlar fikir ayrılıklarında böyle tepkiler vermeye meyilli mi oluyor? Şiddet hiç çözüm olmaz ama bu olaydan sonra herkes daha dikkatli olacak mı acaba? Bilmiyorum... Yaşam zor işler işte...

Ah be, yahu ne oluyor bu ülkede? İnsan konuşsun diye mi yasak mı koydular? Cübbeli Ahmet'i saldırmaları... Neymiş adamın biri çıkıp boğazına sarılmış. Sohbetten sonra işte böyle bir şey... Yuh! İnsan fikir ayrılığına saygı duymaz mı artık?

Olay böyle mi oluyordu şimdi? Konuşuyordum sadece, kendi fikirlerimi savunuyordum! Şimdi de benim boğazımı sıkacaklar mı? Kim bu adaletsizliği yapar bana?! Ben doğruyu söylüyordum, haklıydım.

Bunlar beni susturmaya çalışıyorlar!

Vay, böyle mi oluyormuş şimdi işler. Konuşmuşum işte, kendi fikirlerimi söylemişim. Şimdi de beni boğmaya çalışıyorlar! Haklı olduğumu düşünenleri susturmak istiyorlar herhalde. İnsan konuşsun diye yasak mı koydular?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri