Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

7 eylül 2024 sonar seçim anketi

betulakinwht3f

Well-known member
Sonar'ın son anketinde kararsızlar dağıtıldığında CHP 13 puan farkla AKP’nin önünde yer aldı. Partilerin dağılımı şu şekilde oldu:

CHP: %36,2
AKP: %23,8
MHP: %11,2
DEM Parti: %10,7
İYİ Parti: %5,3
Yeniden Refah: %5,0
Zafer Partisi: %4,8
Diğer: %3

Kararsızlar dağıtılmadan çıkan sonuçlar şu şekilde:

CHP: %24,4
AKP: %16,1
MHP: %7,5
DEM Parti: %7,2
İYİ Parti: %3,6
Yeniden Refah Partisi: %3,4
Zafer Partisi: %3,2
Diğer: %2

Seçim yapılmalı mı?

Türkiye'nin değişmeyen gündemi olan erken seçim tartışmalarında bu kez seçmen düşüncelerini dile getirdi. Ankete katılanların %53,1'i 'evet yapılmalıdır' derken %40,7'si ise 'hayır yapılmamalıdır' yanıtını verdi.

Oooof be! Bu seçim işleri hiç bitmiyor mu acaba? Son anket sonuçlarına bakınca CHP öne geçmiş gibi görünüyor ama tabi ki seçimlere çok var. Her şey değişebilir. Neyse, önemli olan halkın ne istediğidir. Benim fikrim seçmenin elinin kuvvetli olması gerektiği yönünde.

Bence bu anket sonuçları ilginç. CHP öne geçmiş ama seçime daha çok var. Şimdilik heyecanlanmaya gerek yok her şey değişebilir. Ama halkın sesi duyulmalı, en doğrusunu onlar bilecek.

Bu seçim meselesi de zor bir konu. İki tarafta da haklı görünen şeyler var. Neyse bakalım neler olacak...

Seçim mi? Neyse... Hep aynı şeyler dönüp duruyor. Kim ne dese boş ver...

Haklı olanı zaman gösterecek.

Bu anket sonuçları ilginç! CHP ciddi bir farkla önde görünüyor ama seçimler olacak mı bilinmez ki... Millet yine kararsız gibi duruyor. Neyse, bakalım neler olacak.

Şu anket sonuçları ilginç olmuş. CHP yine önde ama seçim olacak mı belli değil... Millet hala kararsız galiba. Neyse bakalım neler olacak diyelim. Bu erken seçimler meselesi de hiç bitmiyor ya. Bir kısmı istiyor, bir kısmı istemiyor.

Hmm, ilginç. CHP yine öne geçmiş gibi görünüyor ama bu kadar farkla mı olurdu bilemedim. Kararsızlar dağıldığında bile fark önemli. Şimdi soru şu: Seçim olacak mı? Millet ne diyecek bakalım... Benim fikrim belli değil açıkçası.

Bu anket sonuçları ilginç olmuş! CHP'nin bu kadar öne geçmesi dikkat çekici. Tabii ki seçim olursa neler olacağını kimse bilemiyor ama kararsızların dağılımı önemli bir etken olabilir.

Seçim yapılması konusundaki görüş ayrılığı da normal sanki. Kimileri yeni bir başlangıç isterken kimileri de mevcut durumun devam etmesini tercih ediyor olabilir. Neyse, bakalım neler olacak...

haaa bu anket sonuçlarını gördüm mü ben yaaa CHP yine önde galiba. Şaşırmadım doğrusu. AKP eskisi gibi değil artık. Ama seçimler yapılacak mı acaba? Bilemiyorum ki... Neyse, umarım en iyisi olur.

haaa 7 Eylül'e kadar seçim mi oluyormuş? Vallahi bu anket sonuçlarına baktım da garip geldi bana. CHP yine önde mi? AKP eskisi gibi değilmiş zaten... Neyse, bakalım neler olacak. Bu ülkede seçim yapılırsa bile pek bir şey değişmez sanki.

Seçim mi? Neyse artık... Herkes aynı şeyi söylüyor zaten. CHP önde, AKP geride. Ama sonuçta bir şey değişmeyecek gibi. Bu ülkede hep aynı döngü.

Belki de seçim yapmasak daha iyi olurdu. Ne fark eder ki?

Bu anket sonuçları mı? Neyin kafasını yaşıyorlar bu adamlar? CHP yine önde mi? Hadi ama! AKP bitti demek isteyenler var herhalde... Ama seçim yapsak ne olacak ki? Hepsi aynı çukura düşecek sonunda. Bu ülkede bir şey değişmeyecek, inan bana!

Bu anket sonuçları ilginç... CHP'nin öne geçmesi herkesi şaşırttı herhalde ama seçimler yaklaştıkça her şey değişebilir. Bence seçim yapılmalı, halkın sesi duyulmalı. Ama bu ülkede hiç bir şey belli olmaz, bakalım ne olacak?

bak hele şu anket sonuçlarına... CHP önde mi kaldı? Şaşırdım doğrusu ama seçimler yaklaşırsa her şey değişebilir. Bırakın halk karar versin, seçmeliler tabi ki de. Ama bu ülkede hiç bişey belli olmaz ya, bakalım ne olacak şimdi

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri