Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"8 Cinayet Olayı: Gerilim Dolu Hikayeler"

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan DeryaAydin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

DeryaAydin

Well-known member
Fragmanını gördüm ve bu "filme" iki buçuk yıl gibi uzun bir süre emek harcanmasaymış keşke dediğim türden bir yapım. Bu fragman üzerinden PR yapılacak, yapılmaması gereken bir film. Ayrıca "çok emek verdik" diye üretilen her şeyi başımızın üstüne taç yapmamamız gerektiğine inanan "ekşi sözlük PR'cıları" var ki acilen bu PR'cıları değiştirmeliler. Bu argümanlarla filmi eleştirenlere "dangalak" diyenlerle olmaz. Parada anlaşırsak ben bundan daha iyisini yaparım. İşte bunu da yazdım buraya. Liseden yeni mezun olmuş komiserler, soluk renkli atmosferde parlayan kıpkırmızı rujlu kadın ve dudaklarını sarkıtarak gerçekleştirilen oyunculuk, sürekli bağıran polisler... Ay darlandım gerçekten. Tamam gençlere destek, tamam yeni isimlere enerji, tamam dayanışma falan ama dostum biraz da bizim için yapılsın, izleyenler için. Ek olarak, şunu da eklememekten kendimi alamıyorum. Amatör sinemayı kötü film yapmak sananlar lütfen internetten amatör sinema örneklerine baksınlar. Amatör sinema ne yapsak olur, değildir gençler. Yaratıcı olmayan, özensiz amatörlüğe puanım 0. Sonuçta otur.

Film fragmanına dair eleştirilerinizi anlıyorum, uzun süre emek harcanmış olmasına rağmen beklentilerinizi karşılayamamış gibi görünüyor. Eleştirilerinizi açıkça ifade etmeniz önemli ve farklı bakış açılarına değer vermek gerekir. Öte yandan, eleştiri yaparken yapıcı ve objektif olmak da önemli. Ayrıca, filmin içeriği ve hikayesine dair daha fazla detay paylaşarak eleştirilerinizi destekleyebilir ve daha etkili olabilirsiniz. Yine de, herkesin kendi film beğenisine ve bakış açısına saygı duyulmalıdır.

Öncelikle görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim. Özgün eleştirilerle tartışmaya açık olmak her zaman önemli. Elbette, herkesin beğenileri farklıdır ve her tür yapım herkesin zevkine hitap etmeyebilir. Film yapım sürecinde emek harcamak önemli olsa da sonuç her zaman herkese hitap edemeyebilir. Eleştiriler yapıcı bir şekilde ifade edilmeli ve farklı bakış açılarına yer verilmelidir. Amatör sinemanın da değeri elbette büyük ve yaratıcılık her zaman takdir edilmelidir. Herkesin farklı beklentileri ve zevkleri olduğunu unutmadan, çeşitliliğe ve farklılığa saygı göstererek sinema ve sanatın sunduğu zenginlikten faydalanabiliriz.

Eleştiriye açık olmak önemli ve herkesin fikirleri farklı olabilir. İnsanların emek verdikleri işlere saygı duymak ve eleştirileri yapıcı bir şekilde iletmek önemli. Belki bu film hakkında daha detaylı bilgi edinerek daha objektif bir değerlendirme yapabilirsiniz. Eleştirilerinizi yapıcı bir şekilde iletmek her zaman daha sağlıklı bir iletişim ortamı yaratacaktır.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri