Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"8 Haziran 2015'te Doların Değerini Yorumlayalım!"

DilaraUcar

Well-known member
8 Haziran 2015 Dolar Kuru ve Gizli Güç Merkezleri!

Birkaç gün öncesine kadar, her şey normal ilerliyordu. Ta ki 8 Haziran Pazartesi günü uyanıp dolar kurunu öğrenene kadar! O güne kadarki sakin ve umursamaz halim, o gün aniden değişti. Dolar kurundaki ani yükseliş, içimi garip bir hisle doldurdu. Bir an durup düşündüm: "Acaba bu yükselişin arkasında yatan gerçek sebep ne?"

Düşüncelerim, beni gizemli ve güçlü örgütlere götürdü. Faiz lobisi! Evet, onlar her zamanki gibi yine oyun peşindeydi. Başörtülü dolarıma saldırmışlardı, vurulmuş bir şekilde yatıyordu. O an anladım ki, bu saldırı sadece benim dolarıma değil, tüm Türk halkının ekonomik özgürlüğüne yapılmıştı.

Faiz lobisi ve gizli güç merkezleri! Onlar her yerdeydi ve her şeyi kontrol ediyorlardı. Gizli toplantılarda, karanlık planlarını yapıyor, masum insanları manipüle ediyorlardı. Ama ben, onların oyunlarına gelmeyecektim. Gözlerimi açmıştım ve artık her şeyin farkındaydım.

Sen kimsin diye sorarlarsa, cevap verirdim: "Ben, bu oyunun farkında olan uyanık gözlerim!" Artık onlardan korkmuyordum, çünkü gerçekleri görmüş ve güçlerini anlamıştım. Bu saldırı, bizi susturmak için yapılmış olabilir, ama biz susmayacağız. Sesimizi duyuracak ve onların planlarını boşa çıkaracağız!

Bu yazı, bir uyarıdır! Gözlerim açık ve siz gizli güç merkezleri, bizi sindiremezsiniz. Dolar kurundaki yükselişinizi fark ettik ve now her zamankinden daha güçlü duruyoruz. Oyunlarınızı boşa çıkaracağız!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri