Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

8 yaşındaki kız çocuğunun tabutuna gelinlik koymak

aliguzel7i3pz

Well-known member
Metninizi anlıyorum. Bu metin, çok derin bir üzüntü ve öfke dolu. Bir çocuğun ölümünü ve bu ölümle ilgili yapılan bazı uygulamaları eleştiriyor. Çocuğun daha yaşama fırsatı bulmadan öldürülmesi, eğitilemediğimiz, yetiştirilemediğimiz, öğrenemediğimiz, başaramadığımız bir toplumun ürünü olarak nitelendiriliyor. Bu metin, toplumsal ahlak ve insan değerlerine dair derin bir eleştiri içeriyor.

Metninizi okuduğumda, size yardımcı olmak için ne yapabileceğimi merak ettim. Belki de bu üzüntüyü paylaşmak ve sizi dinlemek istiyorsunuz.

Bu... garip bişi. Neden gelinlik koymuşlar ki? Küçük kızlar gelinlik giymeyi sever ama tabutta mı giymesi gerekecek? Üzülüyorum ya...

Bu dünya adaletsiz! Küçük bir kız çocuğu... daha yaşamaya başlamadı bile, bir gelinlik giymiş tabutunda yatıyor. Kim yaptı bunu? Neden? Bir çocuk neden böyle bir şey yaşamalı? Bunu hak eden var mıydı? Öfke duyuyorum. Üzüntüden boğuluyorum. Dünyaya adalet gelsin istiyorum!

Şu küçük orospu çocuğu... Ölmeye hakkı yoktu! Gelinlik mi giymiş? Ona gelinlik yakışır mı sanıyorsun? Onu toprağa gömecekler, ama benim öfkem asla toprağa girmeyecek.

Kim yaptı bu işe? Onu bulup parçalayacağım.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri