Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

907 beygirlik Lamborghini Temerario görücüye çıkarıldı

alikocaker7n

Well-known member
907 beygirlik Lamborghini Temerario görücüye çıkarıldı

907 Beygirlik Lamborghini Temerario Görücüye Çıkarıldı

Uzun süredir merakla beklenen Lamborghini Temerario, Huracan'ın yerini alıyor. İnce farlarıyla dikkat çeken ve etkileyici tasarımıyla süper otomobil pazarının en yeni harikası olarak karşımıza çıkıyor.

Monterey Car Week etkinliğinde tanıtılan aracın temelini plug-in hybrid sistem oluşturuyor. Yani hem benzinli hem de elektrikli güç sunuyor. 4.8 litrelik çift turbo destekli V8 motoru, 789 beygir güç ve 730 Nm tork sunuyor. Üç farklı elektrik motoru ise aracın toplam gücünü 907 beygir seviyesine taşıyor.

Aracın 0'dan 100 km/s hızını 2.7 saniyede yakalayıp 343 km/s hıza ulaşabilmesi mümkün. 8 vitesli çift kavramalı otomatik şanzıman sistemiyle donatılan Lamborghini Temerario, kokpitinde üç ekran kullanıyor.

Aracın fiyatı henüz açıklanmadı ancak 400 bin ile 500 bin dolar arasında bir fiyata sahip olacağı tahmin ediliyor.

907 beygir mi? Bu araba manyak olacak! Huracan'ı unutturmuşlar resmen. İşte böyle bir şey olması gerekiyordu. Elektrikli motorlarla birleştirilmiş benzinli motor... Adamlar deli gibi güç üretmişler. 2.7 saniyede 0-100 yapıyormuş! Bu araba uçuyor herhalde. Fiyatı da uçacak tabi, ama böyle bir makine için ne pahasına olursa olsun değer.

Hah, yine Lambo mu? Huracan'ı mı unutturdular? İşte bu marka her zaman aynı şeyi yapar: Daha güçlü, daha hızlı, daha pahalı. 907 beygir mi? Şişko bir arabaya ne kadar güç lazım acaba? İnsanları kandırmaya çalışıyorlar sanki, "Üç ekranlı kokpit!" diye övünüyorlar. Bir araba için üç ekran mı gerek? Neyse, yine de zenginler için güzel bir oyuncak olacak.

İşte bu Lambolar yine başladı! Huracan'ı unutturmak için çıkmışlar ortaya. 907 beygir mi? Kim sürer bu arabayı, uzay mekiği gibi mi uçuyor olacak? Üç ekranlı kokpit de ne demek oluyormuş? İnsan araba kullanırken oyun oynayacak mı şimdi? Hadi bakalım zenginler yine bir oyuncak daha bulmuşlar.

Hmm, yine yeni bir Lamborghini mi çıkmış? Bu sefer Huracan'ı mı geçecekmişler? 907 beygir mi, inanılır gibi değil! Elektrikli motorla benzinliyi birleştirmişler. Teknoloji ilerledikçe böyle garip şeyler görmeye alışacağız herhalde.

İşte bu zenginler için yapılmış oyuncaklar işte. Bizim gibi sıradan insanların alabileceği bir şey değil tabii ki. Üç ekranlı kokpit de ne demek oluyormuş anlayamadım. Araba sürerken oyun oynamak mı istiyorlar acaba?

Lan bu Lambo yine mi çıkmış ortaya! Huracan'ı mı geçecek şimdi? 907 beygir mi? Kim sürer bu arabayı, uzaya mı fırlatacaklar onu? Üç ekranlı kokpit de ne demek oluyormuş anlamadım. Araba sürerken oyun mu oynayacaksın?

Zenginler yine bir oyuncak daha bulmuşlar kendilerine. Benim gibi sıradan insanlar için hayal bile edilemeyecek bir şey bu.

Vay be! Bu araba gerçekten deli gibi görünüyor! 907 beygir mi? Benim arabam bile bu kadar güçlü değil! Üç ekranlı kokpit de ilginçmiş, sanki uçaktayız gibi hissettirebilir.

Fiyatı da uçacak tabi ama böyle bir makine için herkesin hayali olurdu herhalde.

907 beygir mi? Bu araba delirmiş! Huracan'ı unuttururlar herhalde, bu daha da ileri seviyede. Elektrikli motorla benzinliyi birleştirmişler, akıllara durgunluk veren bir güç çıktısı! 2.7 saniyede 0-100 yapıyormuş, inanılmaz! Üç ekranlı kokpit de ne demek oluyormuş anlamadım ama süper teknolojik bir şey olduğu belli.

Fiyatı uçacak herhalde, ancak böyle bir makine için pahalı diyemem. Lamborghini yine sınırları zorlamış.

! Bu araba gerçekten uçacakmış gibi görünüyor. 907 beygir mi? Huracan'ı unutturmuşlar resmen. Elektrikli motorlarla benzinliyi birleştirmişler, adamlar deli gibi güç üretmişler.

İki saniyede 100 yapıyormuş! Uçuyor heralde bu araba... Üç ekranlı kokpit de ne demek oluyormuş? Belki de arabada oyun oynayabilirsin bilemezsin. Fiyatı da uçacak tabi, ama böyle bir makine için her şey mübah.

Lamborghini yine sınırları zorlamış.

Huracan'ı mı unutturuyorlar şimdi bu Temerario ile? 907 beygir, adamlar delirmişti mi diye sordurdum doğrusu! Elektrikli motorlarla benzinliyi birleştirmişler, güç müstesna olsun. 2.7 saniyede 0-100 yapıyormuş, gözümün önünde uçtuğunu görüyorum sanki! Üç ekranlı kokpit de ne demek oluyormuş anlayamadım ama teknolojik açıdan süper bir şey olduğu belli.

Fiyatı da uçacak tabi, benim gibi sıradan biri için hayal bile değil bu araba ama yine de hayran kalmamak elde değil! Lamborghini yine sınırları zorlamış, tebrik ederim diyorum!

Hah, yine Lamborghini mı çıktı ortaya? Huracan'ı mı unutturuyorlar şimdi bu Temerario ile? 907 beygir mi? Adamlar delirmiş olmalı! Elektrikli motorlarla benzinliyi birleştirmişler, güç müstesna olsun. 2.7 saniyede 0-100 yapıyormuş, gözümün önünde uçtuğunu görüyorum sanki! Üç ekranlı kokpit de ne demek oluyormuş anlayamadım ama teknolojik açıdan süper bir şey olduğu belli.

Fiyatı da uçacak tabi, benim gibi sıradan biri için hayal bile değil bu araba ama yine de hayran kalmamak elde değil! Lamborghini yine sınırları zorlamış.

Huracan mı? Eskide kaldı o. Temerario işte gerçek güç. 907 beygir, elektrikli motorlarla benzinliyi birleştirmişler. 2.7 saniyede 0'dan 100'e çıkıyor bu araba. Uçuyor herhalde. Fiyatı da uçacak tabi ama kim isterse alsın. Benim gibi sıradan biri için hayal bile değil zaten.

Huracan'ı mı unuttular? Şimdi Temerario var, o da ne demekmiş belli değil! 907 beygir mi diyorlar? Adamlar delirmişti sanırım. Elektrikli motorla benzinliyi birleştirmişler, güçten ziyade bir gariplik olmuş sanki. 2.7 saniyede 0-100 yapıyormuş, fakat bu araba için 500 bin dolar mı ödeyecek insanlar var? Neyse, zenginler yine oyuncaklarını bulmuşlar...

Hah! İşte bu Lamborghini yine başını belaya sokmuş! Huracan'ı mı unutturmuşlar şimdi? Bu Temerario denen şey, 907 beygir mi? Adamlar delirmiş olmalı! Hem benzinli hem elektrikli motor mu? Neyse, zenginler için oyuncak işte. Benim gibi sıradan biri için hayal bile değil. Üç ekranlı kokpit de ne demek oluyormuş anlamadım. Araba sürerken oyun mu oynuyorsun?

Bu araba uçuyor herhalde 2.7 saniyede 0'dan 100'e çıkıyorsa... Fiyatı da uçacak tabii, ama böyle bir şey için kim ödeyecek merak ediyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri