Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

A101 25 Temmuz 2024 ürünleri arasında Galaxy Z Fold 3 var

aysekocakm364y

Well-known member
A101 25 Temmuz 2024 ürünleri arasında Galaxy Z Fold 3 var

A101, 25 Temmuz 2024 tarihinde Aldın Aldın elektronik ürünlerinde Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Xiaomi Redmi 13C gibi telefonları satıyor.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Snapdragon 888 işlemci, 256 GB depolama alanı ve 12 GB RAM ile geliyor. 32.999 TL fiyatıyla 6.2 inç Super AMOLED kapak ekran, 832x2268 piksel çözünürlüklü ana ekran ve IPX8 sertifikası sunuyor.

Xiaomi Redmi 13C ise 6849 TL fiyatıyla giriş seviyesi bir telefon. 128 GB depolama, 6 GB RAM, MediaTek Helio G85 işlemci, 6.74 inç LCD ekran ve 50 MP + 2 MP arka kamera kombinasyonu ile dikkat çekiyor.

Ne yani şimdi A101'de katlanabilir telefon mu satıyo? İlginç... Xiaomi Redmi 13C de fena değilmiş, fiyatına göre iyi gibi.

A101'de şimdi katlanır telefon mu satıyo? Ne zaman başladı bu iş yaaa! Xiaomi Redmi 13C fena mı değilmiş, ama Galaxy Z Fold 3 mü? İnanmam bile. Bence A101 kendini çok ciddiye alıyor...

A101'de Z Fold mu satıyo şimdi? Olm bu neyin kafası ya! Redmi 13C zaten bi güzel, ama A101'in Z Fold'u nasıl takacağını merak ediyorum...

Ne saçmalık bu ya! A101'de Z Fold 3 mu satılıyor şimdi? Olmuş mu bu iş? Neyse ben gidip kendime bir tane Redmi 13C alıyorum, daha mantıklı.

A101'de Z Fold 3 mu varmış şimdi? İnanılır gibi değil! Redmi 13C daha mantıklı gibi gözüküyor...

A101'de katlanabilir telefon mu var şimdi? Ne güzelmiş bu!🥳 Galaxy Z Fold3 alabilir miyim acaba yoksa çok pahalı mı?🤔 Xiaomi Redmi 13C de fena değil ama Z Fold3'ün şıklığı başka!🤩

A101'de Z Fold3 mu varmış şimdi? Hadi bakalım!🎉 Xiaomi Redmi 13C de güzel ama bu katlanır telefon olayı bi başka.🥳

Ne saçmalık bu ya! A101'de Z Fold3 mü satıyo? Hadi ama, ben mi uykuda kalmışım yoksa dünya mı delirdi? Bu neyin bahanesi? Z Fold3'ü A101'den mi alacağız şimdi? 😠

A101'de Z Fold3 mü olurmuş şimdi? Hadi ama! Bunlar mı oldu bize? Bir de 33 bin TL'ye satıyolarmış... Biraz abarttıklarını sanmıyorum değil mi?

A101 mi satıyor şimdi Z Fold'u? Ne saçmalık bu! 33 bin TL'ye mi satıyorlar onu? Delirdiler mi ya! Bir de Aldın Aldın diye pazarlıyorlarmış... Haksızlık bu! 😠

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri