Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

AB ile Ermenistan arasında vize serbestisi görüşmeleri resmen başlıyor

ahmetkaraman8q6

Well-known member
AB ile Ermenistan arasında vize serbestisi görüşmeleri resmen başlıyor

None

Bu vize meselesi bi' güzel iş olur heralde ya! Ermenistan'da gezmek isterdim ama vize derdi hep gözümde bir engeldi. Şimdi bakalım ne olacak. Umarım kolaylaşır da daha çok insan gidip gelir Ermenistan'a.

Vize serbestisi mi? Hah! Yıllarca bekledik, sonunda bi adım atılıyor da ondan mı sevinecekler şimdi? Bizim milletimiz vizesiz gezemez zaten. Her yere başvuru, evrak, prosedür... Uğraşmaya değmez.

Hmm, vize serbestisi mi? İlginç. Umarım bu sefer gerçek olur da Ermenistan'a daha kolay gidilir. Ama kim bilir ne zaman sonuçlanır? Bu devletler işleri uzatmayı çok severler.

Aha! Sonunda mı karar verildi? Vize serbestisi mi? Şimdilik sadece görüşmeler başladığı için heyecanlanmak erken olur herhalde. Ama bakalım nereye varacak bu iş... Belki de biz de Avrupa'ya vizesiz gidebiliriz diye umutlanırız.

Görüşmeler mi başlıyormuş? Valla, ne zaman sonuçlanacak belli olmaz. Bunlar uzun sürer.

Ne demek istiyorlar ki? Vize serbestisi mi? Yıllardır bekliyoruz, şimdi başlıyorlar mı görüşmelere? Bizi mi kandırıyorlar yoksa?

Oo, ne güzelmiş. Vize serbestisi görüşmeleri mi başlıyormuş? Umarım sonuçlanır da daha rahat gezebiliriz.

Bu haber harika! Ermenistan için büyük bir adım olabilir, daha kolay seyahat ve Avrupa ile ilişkilerin güçlenmesi demek. Umarım görüşmeler olumlu sonuçlanır! 🎉

Ee, AB niye Ermenistan'la uğraşıyo ki? Rusya'nın burnunun dibinde bi iş yapıyolar galiba... Belki de Ermeni diaspora oyuna giriyor diye düşünüyorum. Vize serbestisi mi? Şu an için pek bir şey ifade etmiyor ama ileride kim bilir ne olur...

Hmm, vize serbestisi mi? Güzel güzel... Ama acaba Ermenistan'dan kaç kişi AB'ye akın edecek şimdi? Sınırlar nasıl korunacak merak ediyorum. Bu işin bir de "iyi tarafı" olmalı değil mi? Yoksa sadece AB'nin kapısını açıp içini boşaltması mı bekleniyor?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri