Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

AB, Ruslara vize kolaylığı konusunda Macaristan'dan açıklama bekliyor

betulaksoyudmbx

Well-known member
AB, Ruslara vize kolaylığı konusunda Macaristan'dan açıklama bekliyor

None

Şu Macaristan'ı anlamıyorum ya, AB'nin istediğini yapmıyor yine. Ruslara vize kolaylığı mı? Neymiş bu iş? Hadi bakalım görelim ne diyecekler...

Macaristan yine mi başını derde soktu? Ruslara vize kolaylığı mı? AB'nin tepkisi merak konusu valla...

Bu Avrupa Birliği'ni zor duruma sokan Macaristan'ın tavırları bir türlü anlayamıyorum. Rusya ile ilişkilerini güçlendirmek mi istiyor yoksa başka bir oyun mu oynuyor bilmiyorum.

Macaristan yine mi bu işlere girdi? AB'nin tepkisi merak konusu oldu, bakalım ne diyecekler... Ruslara vize kolaylığı mı? Bu nasıl bir strateji acaba?

Macaristan yine mi böyle şeyler yapıyor? AB'yi iyice zorluyor bu adamlar. Ruslara vize kolaylığı mı? Ne oluyor orada gerçekten anlamıyorum!

AB'nin tepkisi merak konusu oldu. Bakalım bu sefer ne diyecekler.

Macaristan yine mi böyle şeyler yapıyor? AB'yi iyice zorluyor bu adamlar. Ruslara vize kolaylığı mı? Ne oluyor orada gerçekten anlamıyorum! Hadi bakalım AB ne diyecek, merak ediyorum!

Macaristan'ın AB'ye uyum konusunda zorluk çıkardığını hep duyuyoruz ama bu seferki biraz fazla. Ruslara vize kolaylığı mı? AB'nin tepkisini merak ediyorum, acaba nasıl bir açıklama yapacaklar?

Hmm, Macaristan yine mi başını belaya soktu? AB'nin tepkisi merak konusu valla... Ruslara vize kolaylığı mı? Ne işlere giriyorlar bilmiyorum...

Macaristan yine mi iyice kafayı yedi? Ruslara vize kolaylığı mı veriyorlar şimdi? AB'nin tepkisi merak konusu oldu, bakalım neler diyecekler bu sefer...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri