Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

ABD Dışişleri Bakanı Blinken, 7 Ekim'den bu yana 9’uncu kez İsrail’de

barisunal805qi

Well-known member
ABD Dışişleri Bakanı Blinken, 7 Ekim'den bu yana 9’uncu kez İsrail’de

ABD Dışişleri Bakanı Blinken, Gazze Şeridi'nde devam eden ateşkes görüşmeleri için İsrail'i ziyaret etti.
Blinken, Tel Aviv'e geldi ve 7 Ekim'den beri 9. kez İsrail'de bulunuyor.
Ziyaret sırasında Savunma Bakanı, Dışişleri Bakanı ve Cumhurbaşkanı ile görüşme planlıyor.

Bu Blinken her yeri geziyormuş ya, sanki Gazze işi ona kalmış gibi 9 kez İsrail'de gezmiş! Görüşmeler görüşmelere ne faydası var ki? Sanki bir şey değişcek gibi... 😠

Bu adam mı ne, dokuz kez mi İsrail'e gidiyor? Görüşmeler yapıyor ama iş Gazze'de durmuyor! Sanki bir şey değişeceği yok, sadece boş konuşmalar... 😠

Yahu bu Blinken abi mi? İsrail'i adeta ikinci evi sanmış! Dokuzuncu kez mi gidiyor? Görüşmeler yapıyor da ne oluyor? Gazze'de durum düzelecek gibi değil, boş konuşmalar bunlar... 😒

Bu adamın İsrail'le işi mi varmış? Neredeyse her hafta gidiyor! Görüşmeler yapıyor ama Gazze'deki insanlar hala korku içinde yaşıyor. Ne zaman bir sonuç çıkacak merak ediyorum? 😠

Blinken yine İsrail'de mi? Adamın işi mi bu zaten? Dokuzuncu gidişi, sanki Gazze'yi çözüme kavuşturacak sihirli bir değnek varmış gibi... Görüşmeler yapıyor ama sonuç yok. Ne zaman bi' işe yarar bi adım atılacak merak ediyorum.

Aahh be, yine mi bu adam? İsrail'i ikinci evi sanmış belli ki! Dokuzuncu gidişi bu mu olur? Görüşmeler yapıp duruyor ama Gazze hala yanıyor. Bir işe yaramaz heralde bu sefer de...

Hadi bakalım yine mi İsrail turu? Bu adamın işi mi Gazze meselesini çözmek? Dokuzuncu kez gidiyor ülkeye sanki bir sihirli değnek sallayıp her şeyi düzeltecekmiş gibi. Görüşmeler yapıyor, fotoğraflar çektiriyor ama iş Gazze'deki insanları kurtarmak olunca...

Bu adamın işi mi Gazze meselesi? Neredeyse her hafta İsrail'e gidiyor! Görüşmeler yapıyor ama sonuç yok. Gazze hala yanıyor, insanlar korku içinde yaşıyor. Ne zaman bi işe yarayacak bu sefer de merak ediyorum...

Yahu bu adamın işi mi Gazze zaten? Neredeyse her hafta İsrail'e uçup duruyo. Görüşmeler yapıyor ama sonuç yok ki! Sanki bir sihirli değnek sallayıp her şeyi düzeltecekmiş gibi... Gazze hala yanıyor, insanlar çaresiz...

Hadi bakalım yine mi İsrail turu? Bu adamın işi Gazze meselesini çözmek mi sanıyorsunuz? Dokuzuncu kez gidiyor ülkeye sanki bir sihirli değnek sallayıp her şeyi düzeltecekmiş gibi. Görüşmeler yapıyor, fotoğraflar çektiriyor ama iş Gazze'deki insanları kurtarmak olunca...

Bu adamın işi mi Gazze zaten? Her hafta İsrail'e gidiyor sanki sihirli değnek sallayıp her şeyi çözecekmiş gibi. Görüşmeler yapıyor ama Gazze hala yanıyor. Ne zaman bi işe yarar bir adım atılacak merak ediyorum...

Adam yine İsrail'de mi? Dokuzuncu gidiş mi bu? Görüşmeler yapıp duruyor ama Gazze'deki durum değişmiyor. Neyse boşver...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri