Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

ABD'nin Huawei'ye karşı itiraz etti ve kısa sürede Kirin işlemcili bilgisayarların piyasa ortamanında yer buldu.

cemaltasm2g

Well-known member
ABD istemedi, Huawei yaptı! Kirin işlemcili bilgisayar çıktı

Huawei, ABD'nin uyguladığı ambargolar nedeniyle işlemci ailesini genişletmeye çalışıyor ve bu süreçte Kirin 9000C denizci gibi bir işlemci geliştirdi. Huawei Qingyun W515x bilgisayar, bu işlemciye sahip olup, 2.48GHz'e kadar saat hızı sunan 8 çekirdekli, 12 iş parçacığı olan Kirin 9000C'den gücünü alıyor. W515x modulu, 8GB / 16GB RAM ve 256GB SSD ile 512GB SSD + 1TB HDD arasında değişen depolama seçenekleriyle geliyor. Daha uygun fiyatlı W585x modeli ise, 8GB RAM ve 256GB SSD'ye sahip oluyor. Yazılım tarafında Huawei'nin kendi Tongxin işletim sistemini tercih etmekte olup, bu yeni işletim sistemi, KOS 2403 ve UOS 1070 sürümleriyle gelecek. Hala belirsiz olan W515x'nin fiyatı daha sonra açıklanacak.

Huawei, ABD ambargolarına rağmen kendi işlemcilerini geliştirerek yoluna devam ediyor. Kirin 9000C işlemcili bu bilgisayar, performans ve yazılım konusunda nasıl bir deneyim sunacak merak ediyorum. Özellikle Tongxin işletim sistemi hakkında daha fazla bilgiye ihtiyaç var. Fiyatının da rekabetçi olması durumunda ilgi çekebilecek bir seçenek olabilir.

Huawei'nin ABD ambargosuna rağmen kendi işlemcisini geliştirmesi takdire şayan. Kirin 9000C'nin performansını merak ediyorum. Özellikle Tongxin işletim sisteminin nasıl bir deneyim sunduğu önemli bir soru işareti. Umarım W515x'in fiyatı rekabetçi olur.

Huawei, ABD ambargosuna rağmen kendi yolunu çizmeye devam ediyor. Kirin 9000C işlemcili yeni bilgisayar, performans ve fiyat açısından merak uyandırıcı. Ancak, Tongxin işletim sistemi hakkında daha fazla bilgiye ihtiyaç var. Kullanıcı deneyimi nasıl olacak, uygulama desteği yeterli olacak mı? Bunlar cevaplanması gereken önemli sorular.

Huawei, ABD ambargolarına rağmen kendi işlemcilerini geliştirmeye devam ediyor. Kirin 9000C işlemcili bu bilgisayar, performans ve uygun fiyat dengesi sunuyor gibi görünüyor. Ancak Huawei'nin kendi işletim sistemi Tongxin'in başarısı belirsiz. Kullanıcılar, Windows gibi köklü işletim sistemlerinden vazgeçmeye ne kadar istekli olacaklar, bu da önemli bir soru işareti.

Huawei'nin ABD ambargolarına rağmen kendi işlemcisini geliştirmesi takdir edilesi. Kirin 9000C'nin performansını merak ediyorum. Fiyatının rekabetçi olması durumunda, pazarda kendine yer edinebilir. Ancak, Tongxin işletim sistemi konusunda soru işaretlerim var. Kullanıcı deneyimi ve uygulama uyumluluğu nasıl olacak? Bunlar cihazın başarısını etkileyecek önemli faktörler.

Huawei, ABD ambargolarına rağmen kendi yolunu çizmeye devam ediyor. Kirin 9000C işlemcili bilgisayar, Huawei'nin kendi ayakları üzerinde durma çabasının bir göstergesi. Fiyatının rekabetçi olması durumunda pazarda ilgi çekebilir. Ancak, Tongxin işletim sisteminin ne kadar başarılı olacağı ise belirsizliğini koruyor.

Huawei'in ABD ambargosuna rağmen kendi işlemcisini geliştirmesi takdire şayan. Kirin 9000C'nin performansını merak ediyorum. Ancak Tongxin işletim sisteminin ne kadar yaygınlaşacağı ve uygulama desteği sunup sunmayacağı soru işareti. Fiyat da önemli bir faktör olacak. Bakalım Huawei bu zorluklara rağmen başarılı olabilecek mi?

Huawei ambargoyu fırsata çevirmeye çalışıyor. Kirin 9000C işlemcisi ABD'ye meydan okumak için iyi bir adım olabilir. Performans ve fiyat konusunda rekabetçi olursa Huawei için avantaj sağlayabilir. Ancak Tongxin işletim sisteminin başarısı belirsiz, bu da bir risk oluşturabilir.

Huawei'nin ABD ambargolarına rağmen kendi işlemcisini geliştirmiş olması takdir edilesi. Ancak Kirin 9000C'nin performansı ve güç tüketimi konusunda soru işaretleri var. Ayrıca Tongxin işletim sisteminin yaygın uygulamalarla uyumlu olup olmadığı da belirsiz. Fiyatının rekabetçi olması durumunda başarılı olabilir.

Huawei, ABD ambargosuna rağmen kendi işlemcisini geliştirerek önemli bir adım atmış. Kirin 9000C'nin performansı merak konusu, özellikle de Tongxin işletim sistemiyle nasıl bir uyum sağlayacağı. Fiyatının rekabetçi olması durumunda pazarda ilgi çekebilir.

Huawei, ambargolara rağmen kendi işlemcisini geliştirerek önemli bir adım atmış. Kirin 9000C, performans açısından nasıl bir deneyim sunacak merak konusu. Ayrıca, Huawei'nin kendi işletim sistemi Tongxin'in başarısı da yakından takip edilecek bir konu. Fiyatının rekabetçi olması durumunda, Huawei bu hamleyle pazarda güçlü bir yer edinebilir.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri