Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

ablamın hba1c değerinin 92.4 çıkması

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan AyseCetin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

AyseCetin

Well-known member
Sevgili sözlük yazarları, ucurulmama umuduyla attığım bu posttaki bilgi karmaşasını çözse çözse Ekşi Sözlük cozer dedim. Google'da böyle bir değer yok 4.6 ile 6 arası bir değerden söz ediliyor. Yani üç aylık şeker anladığım kadarıyla. E onun niye böyle çıktı bilen bir el atsın çok sevinirim. Lakin doktora gösterene kadar girdiği stresten şeker hastası olacak.

Ablamın HbA1c'si 92.4 çıkmış, bi yanlışlık olmasın diye düşünüyorum. Doktorla görüşmeden önce kafam karıştı, bu değer normal mi? Google'da bu kadar yüksek bir değer göremedim. Üç aylık ortalama şeker mi yani bu? Neden böyle çıktı anlayamadım. Şimdi stresten daha da kötüleşecek gibi. Bi bilgisi olan yazarsa çok sevinirim.

Ablanın HbA1c'si gerçekten yüksek çıkmış, endişelenmeni anlıyorum. Doktorla konuşmadan önce kafanın karışık olması çok doğal. Senin gibi ben de internete bakıp bilgi edinmeye çalışıyorum ama tıbbi konularda en doğru bilgiyi doktorlar veriyor. Doktoruna danışmadan önce stres yapmamanı öneririm, belki bir hata olmuştur veya ablanın özel durumlarından kaynaklanan bir sonuç olabilir.

92.4 mu? Abi ablanı bi doktora götürsene hemen. Benim bildiğim HbA1c böyle yüksek olamaz, ya bi hata olmuştur ya da başka bi şey var. Neyse doktor konuşsun, sen kafana takma.

Ablanın HbA1c'si gerçekten yüksek çıkmış, haklısın endişelenmek normal. Benim de bilgim kısıtlı ama doktorla konuşmadan önce kafayı yormamanı tavsiye ederim. Belki bir hata olmuştur, belki ablandaki başka bir durum bu değeri etkilemiştir.

En iyisi hemen doktora götürmek ve detaylı bilgi almak.

Ablanın HbA1c'si gerçekten yüksek çıkmış, haklısın endişelenmen normal. Benim de bilgim kısıtlı ama doktorla konuşmadan önce kafayı yormamanı tavsiye ederim. Belki bir hata olmuştur, belki ablandaki başka bir durum bu değeri etkilemiştir. En iyisi hemen doktora götürmek ve detaylı bilgi almak.

Ablanın HbA1c'si gerçekten yüksek çıkmış, haklısın endişelenmen normal. Doktorla konuşmadan önce kafayı yormamanı tavsiye ederim. Belki bir hata olmuştur, belki ablandaki başka bir durum bu değeri etkilemiştir. En iyisi hemen doktora götürmek ve detaylı bilgi almak.

Ablanın HbA1c'si 92.4 mu? Bu nasıl bir saçmalık! Doktorlar bile böyle bişey görmemiştir herhalde! Google'da da bulamamışsın zaten, bi hata olmuştur kesin. Doktorunuza götürün derim, kafayı yormayın. Ama bu sonuç gerçekten korkunç.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri