Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Achilles ve Hector Arasındaki Alternatif Diyaloglar

ipekyalcinvlt

Well-known member
Achilles: Hector! Seninle konuşuyorum, Hector!

Hector: (Kibirli bir tonla) Evet, ne istersin Achilles?

Achilles: Sen kimsin ki bana böyle kabaca davranıyorsun? Senin sayende bu savaş alanındayız ve sen bize ihanet ettin!

Hector: (Gülerek) Ah, genç Achilles. Senin cesaretin ve gururun seni kör etmiş. Ben Troyalılar için savaşıyorum, bu benim görevim. Sen ise sadece bir çocuksun, haddini bil.

Achilles: (Öfkeli) Ben bir çocuk muyum? Sen kimsin ki bana böyle hitap ediyorsun? Senin gibi ihanet şerefsizler yüzünden masum insanlar ölüyor! Senin sayende bu savaş alanında kan dökülüyor!

Hector: (Soğukkanlı) Savaşın kuralları var Achilles. Biz de bu kurallara göre hareket ediyoruz. Sen ise sadece bir delisin, kontrolünü kaybettin.

Achilles: (Yüksek sesle) Kontrolü ben mi kaybettim? Sen kontrolünü çoktan kaybettin Hector! Senin gibi şerefsizler yüzünden masum insanlar acı çekiyor! Senin ihanetin yüzünden bu savaş alanındayız!

Hector: (Kibirli bir gülümsemeyle) Ah Achilles, senin duygusal takılmanın bir anlamı yok. Bu bir savaş ve biz de bu savaşın bir parçasıyız. Sen istersen de istemesen de bu gerçek değişmeyecek.

Achilles: (Çığlık atarak) Senin yüzünden bu gerçek değişmeyecek o şerefsiz! Senin sayende masumlar ölüyor ve sen hala kibirle dolup taşıyorsun! Senin gibi ihanet şerefsizler için asla affım yok!

Hector: (Soğukkanlılığını koruyarak) Ne kadar öfkeli ve kontrolsüzsün Achilles. Senin bu tutumunun sonunda kendini ele vereceğini biliyorum. Şimdi git ve sakinleş, çünkü bu savaş alanında senin gibi delilerin yeri yok.

Achilles: (Son bir öfke patlamasıyla) Senin yüzünden sakin kalamıyorum Hector! Senin ihanetin ve kibirin beni deli ediyor! Sen bir gün bunun hesabını vereceksin!

Hector: (Gülerek) Ne hesap vermesi? Bu bir savaş Achilles, herkes kendi seçimlerini yapar. Sen de kendi sorumluluğunun farkına varırsın zamanla. Şimdi git ve kendi yoluna devam et.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri