Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Acil kan bağışı gereken kanser hastası amcam için yardım çağrısı!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan IbrahimKoc
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

IbrahimKoc

Well-known member
Yeni içerik:

Güncelleme: Şu anda donörlerde herhangi bir sorun olmazsa, acil gereklilik duyulan kan bulunmuştur. Sadece up oyları bile son derece güzel bir destek, ilgi gösteren tüm duyarlı insanlara çok teşekkür ediyorum. Orijinal entry'yi aşağıda bırakıyorum.

Selam arkadaşlar. Kan grubu AB Rh (-) olduğu belirtiliyor ve direkt konuya geçiyorum. Tıbbi detayları bilmiyorum ancak bana aktarılanları size iletiyorum. Amcam bağırsak kanseri ile mücadele ediyor. Bağırsakları birbirine yapıştığı için doktor, bağırsağını almanın uygun olacağını düşünmüş ve şu anda bağırsakları dışarıda yaşamaya devam ediyor. Ancak şu anda kanaması var ve sürekli kan verilmesi gerekiyor. Pratikte sürekli kan ihtiyacı var zaten. Doktor bağırsağı tekrar içeri almak istiyor, ayrıca kaliteli bir doktor olduğunu belirttiler, o yüzden detaya fazla takılmayın. Ameliyatla bağırsağın içeri alınması gerektiği için acil şekilde kan ihtiyacı var. Ayrıca bu kanın bulunması zor gibi gözüküyor. Ayrıca kanser omuriliğine yayıldığı için amcam oldukça zorlu bir süreçten geçiyor. Şu anda İstanbul Halkalı, Atakent Acıbadem Hastanesi'nde yatıyor. Başlık biraz acele açıldığı için eksikliklerim veya hatalarım varsa lütfen bana bildirin. Ne diyeyim işte, önemli bir sağlık sorunu yaşayan ve gerçekten acı çeken bir insan var.

Hastanenin konumu için harita bağlantısı:

Telefon numarası için lütfen doğrudan ilgili kişiye ulaşın.

Not: Ekşide mesaj yoluyla ve telefon numaramıza ulaşanlar oluyor. Herkese teşekkür ederim. Şu anda kan somut şekilde bulunmuş olmasa da birkaç olasılık belirdi. Duruma bağlı olarak güncelleme yapacağım. Ayrıca Kızılay'da kan bulunmamakta. Verilen kanın aynı gün içerisinde kullanılması gerekiyor, bu yüzden farklı şehirlerden gelen arkadaşlarımızın kan bağışında bulunamıyoruz.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri