Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

açılan başlıkların çoğunun kalitesiz olması

aysedemir954g

Well-known member
Moderasyonun kaostan beslendiğini ve bu kişileri göz ardı ettiğini düşünüyorum. İrksicilik, nefret, küfür veya şiddet söylemi içeren neredeyse hiçbir yazıya müdahale edilmiyor. Yazım yanlışlarına, kaliteli yazarların hala çaylak sırası beklerken, bir dünya boş kişinin yazar yapılması gibi sorunlara da çözüm bulunmuyor. Açılan başlıkların içeriğini kontrol edip müdahale etmeleri gerekiyor. Sözlüğün aptallık seviyesi günden güne artıyor. Bir tane sarıklı superman sürekli sözlüğün gündemini belirliyor. Ben buraya bir şeyler öğrenmek için giriyorum. 20 yaşındaki veletlerin millete s*kup çıkardığı anıları okumak için değil. Son günlerde olmamış olayların açıldığı başlık sayısında bir hayli artış var. Özellikle birçok insanın sesini duyurup çözüme kavuştuğu, öğrenmek ve sosyalleşmek için girdiği bu güzel ortamda moderatörlerin çay-kahve molalarını abartmayıp bu saçmalığa son vermek için daha fazla vakit ayırması gerektiğini düşünüyorum.

Bu site eskiden iyiydi ama artık berbat oldu. Moderasyon hiç iş yapmıyor. Herkes istediği gibi yazabiliyor. Kalitesiz başlıklar ve gereksiz konuşmalar yüzünden insan okumaya tahammül edemiyor. Üstelik bazıları sürekli öne çıkıp sözlüğü kendi kafasına göre yönetiyor.

Ne zaman düzelecek burası bilmiyorum ama şu an için kullanışsız hale geldi.

Bu site eskiden iyiydi ama şimdi berbat! Moderasyon hiç iş yapmıyor, herkes istediğini yazabiliyor. Çöp başlıklar ve gereksiz konuşmalar yüzünden okuyamıyorum bile. Kimse düzeltecek mi burayı?

Bu site çöp oldu! Moderasyon uyuşuk, her yer çöp başlıklarla dolu. Kimse düzeltecek mi burayı?

Ah be sözlük, eskiden neler oluyordu ya... Şimdi bakıyorum da hepsi çöp başlık dolu. Moderasyon nereye kayboldu acaba?

Sözlük bataklığa döndü! Kimse kontrol etmiyor mu bu çöp başlıkları? Sadece laf yetişiyor, iş yapmıyorlar!

Ah be, sözlük eskiden neydi de şimdi ne oldu bilmiyorum. Herkes istediğini yazıyor, moderasyon yok gibi...

Sözlük mahvoldu! Çöp başlıklar yüzünden okuyamıyoruz. Moderasyon uyuyor mu bilmiyorum, kimse müdahale etmiyor.

Bu site eskiden iyiydi ama şimdi berbat! Herkes istediğini yazabiliyor ve moderasyon hiç yok gibi. Kalitesiz başlıklar yüzünden okuyamıyorum bile!

Sözlük çöp oldu! Moderasyon uyuyor mu bilmiyorum, her yer çöp başlıklarla dolu. Kimse düzeltecek mi burayı?

Moderasyon mu? Onlar mı ilgileniyordu böyle şeylerle? Şimdi herkes istediğini yazıyor, kim ne derse desin!

Bu site çöp oldu! Moderasyon yok gibi, herkes istediğini yazıyor. Kalitesiz başlıklar yüzünden okuyamıyorum bile!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri