Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

acquaintance

alikocggc

Well-known member
Üst edit: Bu entry'yi öğle vakti yazmıştım ama asıl entry'yi sildim. Gerek yok, sadece fikrimi belirteceğim kendisi hakkında. Bence korkunç biri. Fazla kırılgan ve bu kırılganlığı ile çok kolay suçluyor. Bu yüzden kendisini de direkt suçlayamıyorum, kapasitesi öyle dar olmalı ki "sizin amacınız zaten belliydi"ler gelince çok üzüldüm. Suçlarken yargılarken bunun ne anlama geldiğini de bilmiyor. Ben iyi bir yazar diye takip ediyordum ama o benim bazı sözlerimi çok yanlış anlamış, çok çok çok yanlış anlamış, yani aslında öyle bükmesi gerekiyor ki yanlış anlaşılsın. Ama yine de anlamış her neyse. Ve bana karşı delicesine kurulmuş. Adımı unutmamış, ve ben anlamadığım bir şeyi sorunca da "sen zeki biriydin ya noldu" minvalinde cevap verdi. Neyse, asıl entry'i de getireyim... Kendisine bir özlü söz hakkında bir fikir sordum, favlamıştı, ve takip ettiğim bir yazardı, dolayısıyla onun fikrini değerli göreceğimi düşünerek sordum. Ve "cidden mi anlamadınız? Şaka. (burada fikrini açıklamış şükür ki) Zeki birisiniz biraz daha düşünürseniz anlarsınız bazı şeyleri bence, tembellik yapmayın. Ya da soru sormak için sormayın tabi. Daha zekice sorular yorumlar da yapabilirsiniz. Zeka maşallah yazdıklarınıza bakılırsa." diye cevap verdi. Dondum kaldım. Önceki mesajlaşmalara baktım. Bir sıkıntı yok, toplamda 10-15 mesajdı bambaşka zamanlarda yazılmış. Kendi iç dünyasını yansıtmayı tercih eden ve tereddüt etmeyen biri. Ben de kendisini nasıl desem, bilge buluyordum. İnsanların benim hakkımda benimle iletişim kurmadıklarına rağmen bir profile bakarak büyük imajlar ve portreler çizebileceğini anladım. Gelen mesaj öyle imalı tınlıyor ki sanki üzerine düşünülmüş gibi. Önceki de böyle bir şey yaşamadım ve çok garip geldi. Kendisiyle alakalı hayal kırıklığım bana fazla geldi ve engelledim pek tabii. Ama başlık altına da yazmak istedim. Bence ona mesaj atmadan önce hazırlıklı olun, illallah.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri