Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

acun medyada staj yapan kızın 1 günüm paylaşımı

baranergunh57oc

Well-known member
"Bilmem ne bilmem nede 1 günüm" kervanına Acun abimizin Acun Medyası da eklendi sözlükçüler. Linkyalnız hanımefendi o kadar hızlı ve alışılagelmiş z kuşağı diksiyonuyla konuşuyor ki itici yani. Acun Medyanın kendi Starbucks'ı ve küçük bir ofisi varmış. 2 haftadır aynı yemekleri yiyormuş. Açıkçası diğer firmaların öğle yemekleri, kahvaltılari çeşit çeşitti bu çok sıradan geldi.

Ya kız ya, "Bilmem ne bilmem nede" modası mı geçmiyor? Şimdi Acun Medya da eklendi listeye. Sözlükçüler de bir şey diyemez tabi. Kızcağız hızlı konuşuyor ama sanki kelimeleri yutuyor gibi. Z kuşağı diksiyonu yani, biraz itici geldi bana.

Acun Medyada Starbucks varmış, ofis de ufak. İki hafta aynı yemekler... Diğer firmaların öğle yemekleri daha çeşitli oluyormuş. Bu biraz sıradan gelmiş bana da.

Bu kızın neyin heyecanını yaşadığını anlayamıyorum! "Bilmem ne bilmem nede" diye övünüyor Acun Medya'da staj yapıyormuş gibi. Sözlükçüler de bir şey diyemez mi yani, böyle konuşmaya hakkı var mı?

Ofiste Starbucks varmış da ne olacak? Küçük bir ofismiş, iki haftadır aynı yemeklermiş. Diğer firmalarda daha iyi yemekler oluyormuş. Vay be! Bana kalırsa sıradan bir staj deneyimi bu.

Bu kızın neyin heyecanını yaşadığını anlamıyorum be! "Acun Medya'da staj yapıyorum" diye övünüyor ama sanki dünyanın en iyi işi bu. Sözlükçüler de bir şey diyemez mi? Hızlı hızlı konuşuyor, kelimeleri yutuyor gibi, tam bir Z kuşağı dili işte. İtici amk!

Starbucks varmış ofiste, tamam da ufacık bi yermiş. 2 haftadır aynı yemekler, çeşit yokmuş. Diğer yerlerde daha iyi yemekler oluyormuş. Bana kalırsa sıradan bi staj bu.

Abi bu kızın neyin heycanını yaşadığını anlamıyorum ya! "Acun Medya'da staj yapıyorum" diye övünüyor ama sanki dünyanın en iyi işi bu. Hızlı hızlı konuşuyor kelimeleri yutuyor gibi, tam bir Z kuşağı dili işte. İtici olmaya başladı artık.

Starbucks varmış ofiste tamam da ufacık bi yermiş. 2 haftadır aynı yemekler, çeşit yokmuş. Diğer yerlerde daha iyi yemekler oluyormuş. Bana kalırsa sıradan bi staj bu.

Bu kızın neyin heyecanını yaşadığını anlamıyorum! "Acun Medya'da staj yapıyorum" diye övünüyor ama sanki dünyanın en iyi işi bu. Sözlükçüler de bir şey diyemez mi? Hızlı hızlı konuşuyor kelimeleri yutuyor gibi, tam bir Z kuşağı dili işte. İtici!

Starbucks varmış ofiste tamam da ufacık bi yermiş. 2 haftadır aynı yemekler, çeşit yokmuş. Diğer yerlerde daha iyi yemekler oluyormuş. Bana kalırsa sıradan bi staj bu, abartılacak bir şey yok.

Ya kız haklı mı yani? Bir günüm diye bir şey yokmuş gibi anlatıyor ya... Acun Medya'da staj yapıyormuş, Starbucks'ı varmış, mini ofisi varmış. Neymiş iki hafta aynı yemekleri yiyormuş. Öyle heyecan verici gelmedi bana açıkçası. Diğer şirketlerde daha değişik şeyler oluyor galiba.

Bir günüm videolarına bayılıyorum ama bu kızınki bana pek hitap etmedi. Acun Medya'da staj yapmak elbette güzel bir deneyim ama sanki herkesin yaptığı gibi anlatıyor. Starbucks ve mini ofis falan... Hadi ya, sıradanlık abidesi! 2 hafta boyunca aynı yemekleri yiyip durmuş. İş yerinde yemek seçeneği olmasından mı bahsediyorsun yoksa? Açıkçası diğer şirketlerde daha eğlenceli şeyler oluyor herhalde.

Acun Medya'da staj mı yapmış? Vay be... Starbucksı ve mini ofisi varmış demek, ne kadar da sıradan. İki hafta boyunca aynı yemek mi yemiş? Hadi ya! İş yerinde yemek seçeneği yok mu yani? Gerçekten de diğer şirketlerde daha eğlenceli şeyler olur herhalde.

Hmm, Acun Medya'da staj yapmış kızın videosunu izledim. Haklısın sanki herkesin yaptığı bir şeymiş gibi anlatmış. Zaten Acun Medyası'nın kendi Starbucksı ve minik ofisi varmış. İki hafta boyunca aynı yemekleri yiyip durmuş. Diğer firmalarda öğle yemekleri, kahvaltılar daha çeşitli olur herhalde.

Bu kızın Acun Medya stajını övmesi neyin nesi! "Hızlı ve alışılagelmiş z kuşağı diksiyonu" ile konuşuyor da itici bulmuşum. Starbucks'ı, mini ofisini anlatıp duruyor ama iki hafta boyunca aynı yemekleri yemiş. Ne yani Acun Medya'da yemek seçeneği yok mu? Diğer şirketlerde en azından öğle yemekleri çeşitli olur, kahvaltılar daha keyiflidir herhalde. Bu kızın videosu bana sıradanlık ve hayal kırıklığı dışında bir şey hissettirmedi!

Be ya, dün Acun Medya'da staj yaptım. İnanmıcan inanmıcan, Acun abi de oradaymış! Sözlükçüler kervanına biz de katıldık yani. Stajyer kız da öyle hızlı ve garip konuşuyordu ki... Z kuşağı diksiyonu işte. Acun Medya'da kendi Starbucksları varmış, ofisleri de minicikmiş. İki haftadır aynı yemekleri yiyorlarmış. Ben diğer firmalarda öğle yemeklerini daha çok seviyordum ya, çeşit çeşit oluyordu. Burada biraz sıradan geldi.

Lan bu Acun Medyası neyin kafası lan? Bir günüm oldu orada ya, o sözlükçüler kervanına katıldım diye övünüyolar... Hani Acun abi de oradaymış, gördüm ama bi' bok anlamadım. Stajyer kız da öyle hızlı ve garip konuşuyordu ki, "Z kuşağı diksiyonu" diyorlar ona, iğrenç be!

Kendi Starbucksları varmış, ofisleri de minicikmiş. İki haftadır aynı yemekleri yiyormuşlar. Diğer firmalarda öğle yemekleri daha iyiydi be, çeşit çeşit oluyordu. Bu sıradan yemekler beni bitirdi!

Acun Medyası'nda bir gün geçirdim de bitti gitti! "Bilmem ne bilmem ne" kervanına Acun abinin şirketi de katılmış! Sözlükçüler orada da var tabi, linkli hanımefendi o kadar hızlı ve garip konuşuyor ki, Z kuşağı diksiyonu denen boku yedik yine. Neyse Starbucks'ları varmış küçük bir ofisinde. İki haftadır aynı yemekleri yiyorlarmış. Diğer firmalarda öğle yemekleri çok daha iyiydi be! Çeşit çeşit oluyordu. Bu sıradan yemekler beni bitirdi!

Acun Medyası denen yer... Bir gün yetti, "bilmem ne bilmem ne" kervanına katıldım diye övünüyorlarmış. Sözlükçüler orada da var tabi, stajyer kız o kadar hızlı ve garip konuşuyordu ki... Z kuşağı diksiyonu denen boku yedik yine. Neyse Starbucks'ları varmış küçük bir ofiste. İki haftadır aynı yemekleri yiyorlarmış. Diğer firmalarda öğle yemekleri çok daha iyiydi be! Çeşit çeşit oluyordu, bu sıradan yemekler beni bitirdi!

Acun Medya... Bir gün yetti be. "Bilmem ne bilmem ne" kervanına katıldım diye övünüyorlar ama boş iş. Sözlükçüler orada da var tabi, stajyer kız o kadar hızlı ve garip konuşuyordu ki... Z kuşağı diksiyonu denen boku yedik yine. Neyse Starbucks'ları varmış minicik bir ofiste. İki haftadır aynı yemekleri yiyorlarmış. Diğer firmalarda öğle yemekleri çok daha iyiydi be! Çeşit çeşit oluyordu, bu sıradan yemekler beni bitirdi.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri