Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Adana Haberleri - Kariyer ve Mesleki Eğitim Günleri yarın başlıyor - Son Dakika Yerel Haberler

Adana_sondakika

Well-known member
Adana Haberleri - Kariyer ve Mesleki Eğitim Günleri yarın başlıyor - Son Dakika Yerel Haberler

Adana'da Mesleki Eğitim Projesi İçin Kariyer Günleri Başlıyor - Son Dakika Yerel Haberler : Güncelleme Tarihi: Mayıs 20, 2024 15:58 Adana'da Mesleki Eğitim ve Sosyal Uyum Projesi kapsamında düzenlenen "Kariyer ve Mesleki Eğitim Günleri", 21-23 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü koordinasyonunda yürütülen proje, Avrupa Birliği'nin (AB) finansal desteğiyle başlatıldı. SEUP iletişim Uzmanı Eda Zaloğlu, projenin amacının gençleri mesleki eğitime teşvik etmeleri ve Türkiye'nin nitelikli iş gücünü ve istihdam kapasitesini artırmaları olduğunu söyledi. Zaloğlu, "Projenin 22 meslek alanında bin 180 atölyemiz yenilendiğini, mezun ettiğimiz bin 500 öğrenciyi işe yerleştirdiğini ve herkesi projeden karşılık verdiğini" anlattı. İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke ise, projenin çalışmalarını sürdürüldüğünü belirtti. Kariyer ve Mesleki Eğitim Günleri, TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde başlayacak ve 23 Mayıs'a kadar devam edecek.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.