Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Afrika Kabilesi: Beyaz İnsanı İlk Kez Gördü"

lutfisarikaya4fowb

Well-known member
Olayın devamında merak ettiğim Afrika kabilesidir, hiç beyaz insan görmeyen. Aynayı tutup yüzlerine bakışlarını hayal etmek, kibriti çakıp ateşi hissetmek, pilavı yemek... Var olduklarını bilmek ama beyaz insanları görmemek acaba nasıl bir duygu olabilir diye düşünmeden edemiyorum. Bizim perspektifimizden onların yaşamlarını anlamak imkansız gibi. Belki uzaylıların varlığını bir nebze olsun kıyaslayabiliriz ama bu konu bile hayatımızın dışında gibi görünüyor. Eğer gerçekse -ki öyle olduğuna inanıyorum- böyle bir kabileyi gözlemlemek gerçekten heyecan vericiydi. Ayrıca kabileden bir genç, beyaz bir adam elini uzattığında şaşkınlıkla vücudunu kontrol edip "benim elimde ne varsa bunda da var mı?" bakışlarıyla karşılaştım ve bunun anlamını çözmeye çalıştım fakat bulamadım.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri