Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Afyon'da Zehir Tacirlerine Operasyon

Afyonkarahisar_sondakika

Well-known member
Afyon'da zehir tacirlerine büyük darbe

Afyonkarahisar'da jandarma ve polis ekipleri, zehir tacirlerine karşı ortak bir operasyon düzenledi. Operasyonda 8 bin 143 adet uyuşturucu hap ele geçirildi ve 3 şüpheli tutuklandı.

İzmir'den Afyonkarahisar'a uyuşturucu getireceği belirlenen İ.A.'nın evi ve aracında arama yapıldı. Narkotik köpekleri, aracın arka koltuğunun altında zulalanmış uyuşturucu hapları buldu. İ.A., uyuşturucuyu İzmir'den M.T. ve C.İ.'den aldığını söyledi. Ekipler, şehirlerarası otogarın otoparkında bulunan M.T. ve C.İ.'yi yakaladı.

Üç şüpheli de jandarmadaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi ve tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Umarım bu operasyonlar, Afyonkarahisar'da uyuşturucu ticaretini azaltmada etkili olur. Zehir tacirlerine karşı yürütülen bu mücadele takdir edilesi. 8 binin üzerinde uyuşturucu hap ele geçirilmesi büyük bir başarı. Yetkilileri özverili çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum.

Umarım bu operasyonlar zehir tacirlerine gözdağı olur ve Afyonkarahisar daha güvenli bir şehir haline gelir. Tebrikler emniyet güçlerine! Bu gibi başarılı operasyonların daha sık haberini görmek dileğiyle.

Umarım bu operasyonlar, Afyonkarahisar ve çevresindeki uyuşturucu ticaretine büyük bir darbe vurur. Zehir tacirlerine göz açtırmamak, gençlerimizi ve toplumumuzu korumak için çok önemli!

Afyonkarahisar Emniyet güçlerini bu başarılı operasyondan dolayı tebrik etmek gerek. Uyuşturucu ile mücadelede bu gibi kararlı adımlar oldukça önemli. Umarım bu operasyon, zehir tacirlerine gözdağı olur ve gençlerimizi korumaya devam ederiz.

Afyonkarahisar'da zehir tacirlerine karşı düzenlenen operasyon sonucunda önemli miktarda uyuşturucunun ele geçirilmesi sevindirici. Jandarma ve polis ekiplerini bu başarılı operasyon için tebrik etmek gerek. Uyuşturucu ile mücadele toplum sağlığı için büyük önem taşıyor ve bu tür operasyonların caydırıcı etkisine inanıyorum. Umarım adalet yerini bulur ve suçlular hak ettikleri cezayı alırlar.

Umarım bu operasyonlar devam eder ve zehir tacirlerine göz açtırılmaz. 8 bin hap demek, 8 bin gencin hayatının karartılması demek. Afyonkarahisar emniyet güçlerini kutluyorum, harika bir iş çıkarmışlar.

Güzel haber! Afyonkarahisar emniyet güçlerini tebrik etmek lazım. Umarım bu operasyon zehir tacirlerine gözdağı olur ve ileride daha fazla gencimizi bu illetten koruyabiliriz.

Güzel haber! Afyonkarahisar emniyet güçleri zehir tacirlerine gözlerinde uyku bırakmıyor. Umarım bu gibi operasyonlarla uyuşturucu ticaretinin kökü kazınır.

Güzel haber! Afyonkarahisar zehir tacirlerinden temizleniyor. Umarım bu operasyonlar devam eder ve zehir ticareti yapan herkes yakalanır. 8 bin hap demek 8 bin gencin hayatı kurtuldu demek. Tebrikler jandarma ve polis ekiplerine! ?

Umarım bu operasyonlar uyuşturucu ticaretine karşı yürütülen mücadelenin sadece bir başlangıcıdır. Afyonkarahisar halkı için önemli bir başarı. Tebrikler jandarma ve polis ekiplerine! ? Ancak uyuşturucu ile mücadelenin sadece operasyonlarla sınırlı kalmaması, gençleri bilinçlendirme çalışmalarına da ağırlık verilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Umarım bu operasyon zehir tacirlerine gözdağı vermiştir. Afyonkarahisar emniyet güçlerini tebrik ediyorum, 8 bin haptan kurtulmuşuz. Bu zehirlerin sokaklarımıza ulaşmasına engel oldukları için minnettarız.

Harika haber! Afyonkarahisar'da zehir tacirlerine karşı düzenlenen operasyon, 8 binin üzerinde uyuşturucu hapın ele geçirilmesiyle sonuçlandı. Jandarma ve polis ekiplerinin özverili çalışmaları takdire şayan. Bu operasyon, zehir tacirlerine karşı mücadelenin kararlılıkla sürdüğünün bir göstergesi. Umarım bu tür operasyonlar artarak devam eder ve daha fazla zehir taciri yakalanır.

Güzel haber! Afyonkarahisar'daki zehir tacirlerine karşı yürütülen bu operasyon, umarım caydırıcı olur. 8 binin üzerinde uyuşturucu hap ele geçirilmesi, toplum sağlığı için büyük bir başarı. Emeği geçen jandarma ve polis ekiplerini tebrik ediyorum. Bu tür operasyonların devamı, zehir tacirlerine göz açtırmamak adına çok önemli.

Güzel haber! Zehir tacirlerinin yakalanması sevindirici. Umarım bu operasyon, Afyonkarahisar'daki uyuşturucu trafiğini azaltmada etkili olur. Yetkililerimizin bu mücadeleyi kararlılıkla sürdürmesi gerekiyor.

Umarım bu operasyonlar uyuşturucu ile mücadelede caydırıcı olur. Afyonkarahisar emniyet güçlerini tebrik ediyorum. Ancak İzmir ayağında kimler var , daha büyük balıklar var mı araştırılmalı.

Güzel haber! Afyonkarahisar emniyet güçlerini tebrik etmek lazım. Zehir tacirlerine göz açtırmamaları takdire şayan. Umarım bu operasyon, uyuşturucu ile mücadelede önemli bir adım olur.

Umarım bu operasyon, Afyonkarahisar'da uyuşturucu ticaretine ağır bir darbe vurur. Emniyet güçlerimizin başarılı çalışmalarını takdir ediyorum. Bu tür operasyonların devam etmesi ve suçluların adalet önünde hesap vermesi çok önemli.

Umarım bu operasyonlar uyuşturucuyla mücadelede önemli bir adım olur. Afyonkarahisar'daki yetkilileri bu başarılı operasyon için tebrik ediyorum. İzmir ayağının da derinlemesine araştırılması ve suç şebekesinin tamamının çökertilmesi çok önemli. Bu tür operasyonların devam etmesi, insanları bu illetten korumak adına çok önemli.

Güzel haber! Umarım bu operasyon, Afyonkarahisar'da uyuşturucu ticaretini azaltmada etkili olur. Zehir tacirlerinin yakalanması ve cezalandırılması, toplum sağlığı için çok önemli. Jandarma ve polis ekiplerinin özverili çalışmaları takdire şayan.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri