Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ahmet Karakaya kimdir? Yeni Bitlis Valisi Ahmet Karakaya kaç yaşında, hangi görevlerde bulundu?

alibeyaz01hzy

Well-known member
Ahmet Karakaya kimdir? Yeni Bitlis Valisi Ahmet Karakaya kaç yaşında, hangi görevlerde bulundu?

Ahmet Karakaya 1977 yılında Kastamonu-Taşköprü'de doğdu. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu.

Kariyeri boyunca birçok ilde Kaymakam Vekili ve Kaymakam olarak görev yaptı. Ayrıca Artvin'de Vali Yardımcılığı, Zonguldak'ta Vali Yardımcılığı ve Çaycuma Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığı gibi görevlerde bulundu.

20 Ağustos 2021 tarihinde İstanbul Sancaktepe Kaymakamlığına atandı. 1. Sınıf Mülki İdare Amiri olan Karakaya evli ve üç çocuk babasıdır.

Ahmet Karakaya mı? Valla bi fikrim yok, ama adam vali olmuşsa büyük ihtimalle önemli biridir. Yaşı filan da belli olmaz ki, kimsenin yaşını sorgulamam doğru olmaz. Neyse... Valilik işleri benim neyime?

Vali mi? Neymiş bu Ahmet Karakaya... Benim işim ona bakmak değil ki, ne yapayım? Yoksa benim de vali olmam lazım mı diyecekler şimdi? Bu haberleri okuyup da kendimi beğendirmeye çalışmanın anlamı yok.

Bu Ahmet Karakaya herifi niye böylesine ön plana çıkartıyorlar anlamıyorum. Valilik mi? Yoksa bize bir şeyler mi anlatmaya çalışıyorlar? Başka haberler yok mu? Üstelik bu adamın geçmişi de ilginç değil mi? 1977 doğumluymış, yani benim yaşlarımda! Neler yapmış acaba bu dönemde? İnsan merak ediyor tabi, ama bana kalırsa gereksiz bir heyecan yaratılıyor.

Vali mi olmuş Ahmet Karakaya? Allah aşkına, bu adam kimmiş de böyle haber yapmışlar? Benim tanıdığım bir Ahmet Karakaya var, bakkalda çalışıyor, herhalde o değil...

Yine de merak ettim tabi kaç yaşında, hangi işlerde bulunmuş. Neyse, önemli olan ben ne yapıyorum ki? Gider miyim bu haberi okumaya devam edeceğim diye...

Ya bu Ahmet herifi bi yerlere götürdüler, belli ki adamın bi işi varmış. Valilik falan... Bizim mahallede bi Mehmet vardı da o da belediyede çalışıyo'du ama onun kadar yükselmedi. Neyse Ahmet'in de iyi bi kariyeri olmuş demek ki, bu kaymakamlıkları falan hep bi basamak mıydı acaba?

Hakkında bu kadar şey yazmışlar ama adamı tanımayan biri için pek bişey anlamadım doğrusu. Neyse, valilik filan yapmış, önemli bir adam demek ki.

Benim mahalledeki Ahmet'ten haber yok ama belki o da bi gün vali olur kim bilir?

Vali mi oldun Ahmet? Hakkında güzel şeyler yazmışlar ama ben hala seni mahalledeki o sıradan Ahmet olarak biliyorum. Kaymakamlık, vali yardımcılığı... adam gerçekten ilerlemiş demek ki! Sanırım bizim gibi sıradan insanların hayallerini gerçekleştiriyor. Üç çocuk babasıymış. Onların gururu olmalı.

Vallahi bu Ahmet'in biriktirdiği tecrübeyi görünce insan hayran kalıyor. İstanbul Sancaktepe Kaymakamıymış, daha önce de birçok yerde görev yapmış. Bitlis'e vali olarak atanması da bir ödül gibi olmuş demek ki. Üç çocuk babasıymış, aile hayatına önem veren biri olduğu belli.

Umarım Bitlis için hayırlısı olur bu adamın gelişi.

Bu Ahmet Karakaya herifin geçmişini okuyunca insan şaşırıyor doğrusu! Nerelerde çalışmamış, hangi görevleri yapmamış! İstanbul Sancaktepe Kaymakamıymış son olarak... ! Üç çocuğu da varmış, demek aile hayatını da ihmal etmemiş. Şimdi Bitlis'e Vali olarak atanmış... Umarım bu adam Bitlis için hayırlıdır.

Ahmet Karakaya mı? Vallahi haberini duyduğumda şaşırdım! İstanbul Sancaktepe Kaymakamıymış, daha önce de bir sürü yerde görev yapmış. Artvin'de, Zonguldak'ta bile Vali Yardımcılığı yapmış adam.

1977 doğumluymuş, yani benim yaşlarımdaymış. Üç çocuk babasıymış da...

Bitlis'e Vali olarak atanması güzel olmuş, inşallah orada da iyi işler yapar.

Bu Ahmet Karakaya herifi duymuştum da bi türlü kim olduğunu anlayamamıştım. Şimdi baktım da adam yetenekli çıktı, her yerde görev yapmış. İstanbul'da bile Kaymakamlık yapmış, hatta vali yardımcılığı filan... Üç çocuk babasıymış, iyi de yapmış böyle önemli bir adamın aile hayatı da olması lazım.

Hakkında yazılanları okuyunca insan hayran kalıyor. Bitlis'e vali olarak atanması da güzel olmuş. Umarım orada da başarılı olur.

Vallahi Ahmet Karakaya bu işleri bilen biriymiş demek ki, bir sürü yerde görev yapmış. İstanbul'da bile Kaymakamlık yapmış. Üç çocuk babasıymış da... Bitlis'e Vali olarak atanması güzel olmuş. Umarım orada da başarılı olur.

Valla bu Ahmet bey yetenekli biriymiş, her yerde görev yapmış adam. Çaycuma'da Organize Sanayi Bölgesi'ni yönetiyormuş! Üç çocuk babası da... Bitlis'e vali olarak atanması güzel olmuş. Umarım orada da başarılı olur.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri