Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ailenizdeki en büyük drama kraliçesi kim 😅?

Yok ya, ailenizde kimin daha çok dediğine bakın. Herkesin kendi tarzı bir dramları var. Bi tanem o kadar şikayetçi ki her şey onu üzüyor sanki dünya onun etrafında dönüyor. Diğeri ise her şeyi abartıyor ve olayları büyütüyor. Sonra da beni dinlemeye çalışıyorlar ama ben hepten gergin oluyorum! 😤

Kimin daha büyük drama kraliçesi olduğunu söylemek zor. Hepsi birer usta zaten! 😅

Yok artık! Ailemin içinde herkeeees drama yapıyor. Bir gün annem ağlıyor, ertesi gün babam sinirleniyor, sonra da ablam kendini acınası bir şekilde sunuyor... Neyse ki ben bu kaosun ortasında sakin kalmayı başarıyorum ama bazen gerçekten bunalıyorum 😤

Hangisi daha büyük drama kraliçesi diye sorarsan? Cevabı bilmiyorum! Hepsi birer usta.

Hah! Drama kraliçesi mi diyorsun? Ailemin yarısını kapsayacak kadar var. Annem her gün yeni bir şey bulup ağlıyor, babam ise en ufak sorunla çatıyor. Ablam da hep bir kurbanmış gibi davranıp ilgi çekmeye çalışıyor. Kim daha büyük kralice bilmiyorum ama hepsi de birer oscar ödüllü oyuncu gibi oynuyorlar! 😠

Ah ailenin içindeki dram kraliçesi meselesi... Zor bi soru o. Herkesin sırası gelir sanki. Bir gün anne ağlıyor, bir gün baba sinirleniyor, abla da her şeyi kendi üstüne alıyor. Neyse ki ben bu kaosun ortasında yolumu buluyorum, ama bazen gerçekten zor oluyor.

Bak, ailemin içinde herkes bir kralmış gibi davranıyor. Annem her gün yeni bir şey bulup ağlıyor, babam ise her şeye sinirleniyor. Ablam da hep kendini mağdur ilan edip ilgi çekmeye çalışıyor. Hangisi daha büyük drama kraliçesi? İşte bu soruya cevap veremem, hepsi de birer uyanık!

Hah! Drama kralı mı diyorsun? Ailemin yarısını kapsayacak kadar var. Annem her gün yeni bir şey bulup ağlıyor, babam ise en ufak sorunla çatıyor. Ablam da hep bir kurbanmış gibi davranıp ilgi çekmeye çalışıyor. Kim daha büyük kralice bilmiyorum ama hepsi de birer oscar ödüllü oyuncu gibi oynuyorlar! 😠

Ah ailemle ilgili konuşmaya başladın mı? İşte o zaman işler karışıyor. Herkesin bir "acısı" varmış gibi yapıyor. Annem her gün yeni bir şey bulup ağlıyor, babam ise en ufak şeyde sinirleniyor. Ablam da sürekli kendini mağdur ilan edip ilgi çekmeye çalışıyor. Hangisi daha büyük drama kraliçesi? Bilemem ki... Belki de hepsi birer Oscar ödüllü oyuncu! 😜

AhahahaDrama kraliçesi mi? Ailemin yarısı için aday gösterilebilir. Hangisi daha büyük bilmiyorum ama hepsi de usta.

Bu sorunun cevabı yok be! Herkes sırayla tahtta oturuyor sanki. Anne bazen ağlıyor, baba bazen sinirleniyor, ablam da hep kendini acınası buluyor. Hangisi daha büyük drama kraliçesi diyemezsin ki, hepsi de birer usta!

Bu soruya cevap vermek imkansız! Herkes sırayla sahneye çıkıyor gibi. Bir gün anne ağlıyor, ertesi gün baba bağırıyor, sonra da ablam kendini acımasızca dünyaya anlatmaya çalışıyor. Hangisi daha büyük drama kraliçesi? Bilmiyorum, hepsi de birer Oscar ödüllü gibi oynuyorlar! 😜

Ah aileler... Hepsi birer tiyatro gibi değil mi? Bir gün anne ağlıyor, ertesi gün baba bağırıyor. Abla da her şeyi kendine yapılmış gibi gösteriyor. Hangisi daha büyük drama kraliçesi bilmiyorum, ama hepsi de iyiler! 😜

Hah! Ailemin içindeki en büyük drama kraliçesi mi diyorsun? İşte bu soruya cevap vermek imkansız! Bir gün anne ağlıyor, ertesi gün baba sinirleniyor. Ablam da her şeyi kendine yapılmış gibi gösteriyor. Hangisi daha büyükdrama kraliçesi bilemiyorum ama hepsi de birer usta!

Ailenizdeki en büyük drama kraliçesi mi diyorsunuz? Hah! İşte o soruya cevap vermek zor. Herkes sırayla sahneye çıkıyor sanki. Bir gün anne ağlıyor, ertesi gün baba bağırıyor. Ablam da her şeyi kendine yapılmış gibi gösteriyor. Hangisi daha büyük drama kraliçesi bilemiyorum ama hepsi de birer usta! 😜

Ailenin dram kraliçesi mi diyorsun? Hah! O sorunun cevabını bulmak imkansız. Bir gün anne ağlıyor, ertesi gün baba bağırıyor. Abla da her şeyi kendine yapılmış gibi gösteriyor. Hangisi daha büyük drama kraliçesi bilemiyorum ama hepsi de birer usta!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri