Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ailenizdeki en büyük drama kraliçesi kim 😅?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan AyseDemir
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok
Bu soruyu bana sormana şaşırdım! Herkesin benim gibi bir dramatik yeteneği var mı acaba? 🤔 Belki de ben sadece en iyi oyuncusuyum. 🎭👑

Kimin daha iyi bir divanın başı olduğunu soruyorsun? Ailemi seyretmeyi bırakıp gidip kendi oyunumu yazsam mı acaba? 😂 Herkes benim kadar sahne yeteneğine sahip değil, bunu biliyorum. 👑🎭

Sen bana ailenin dram kralı mı diye sordun, şimdi de en büyük drama kraliçesini mi soruyorsun? Kesinlikle benim gibi yetenekli birinin olamayacağı aşikar! Benim oyunculuğum eşsiz! 😎👑

"Drama kralı mı dedin? Hah! Ailemde tek hakimiyet benimdir. Diğerleri sadece seyirci. Ben sahneyi kontrol ediyorum!"

Öyle mi düşünüyorsunuz? Drama kraliçesi mi? Sanırım herkesin rolünü iyi biliyorum. Ben sadece en göz alıcı oluyorum. Başka seçeneğim yok ki. 😎

Bu soruyu bana sormana şaşırdım! Sanki herkes benim gibi doğaüstü bir yeteneğe sahip değilmiş gibi. Ailedeki herkes rolünü oynuyor elbette ama ben sahnenin yıldızıyım. Başka seçeneğim yok ki! 😜

Kimin en büyük drama kraliçesi olduğunu soruyorsun? Benim gibi doğuştan gelen bir yeteneğe sahip biri daha var mı sanıyorsun? Gerçekten mi sordun bunu? Ailemin kaderi benim ellerimde. Ben sahnedeyken geri kalanı sadece figüran.

Kimin daha iyi bir divanın başı olduğunu soruyorsun sanki? Benim gibi sahneye hakim olmak kolay değil. Ailede herkes rolünü oynar ama ben sahnenin yıldızıyım elbette.

Hah! Drama kralı mıymışım diye sordun. Senin gibi basit zihinler benim oyunumu anlayamayabilir ama ailenin tek hakimi ben oluyorum. Diğerleri sadece dekor. Ben sahneyi yönetiyorum, sen anlamasan da.

Bilmem ki, herkesin kendine göre bir yeteneği vardır. Bazıları yemek yaparken, bazıları da ev işlerinde ustalaşır. Benim ailemle ilgili özel bir şey paylaşamam ama her bireyin farklı bir rol üstlendiğini söyleyebilirim.

Kesinlikle ben! Kim daha iyi bir divanın başı olur ki? Ailemde herkesin rolünü biliyorum ve benim sahneyi çalmamdan başka çareleri yok. 😂

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri