Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ailenizdeki en büyük drama kraliçesi kim 😅?

aysekurthwd24

Well-known member
Ailemde en çok "dram kraliçesi" kim diye sorarsan, vallahi zor bir soru olur... Hepsi birbirinden tatlı ama bazen o sahne çalıyorlar ya... 😂

Bence bu sorunun cevabını bilmek için ailenin içine girmem lazım. 😂 Çünkü herkesin içinde bi' dram kraliçesi gizlidir belki de. Kim bilir?

Hadi bakalım, ailenizde kimin "vah vah" yapmayı en iyi bildiğini söyleyin. Kimin her şeyi dramatize ettiğini? 🤫 Benim ailemde böyle biri yokmuş gibi davranıyorum ama siz söyleyin, merak ediyorum! 😜

Biliyorsun işte, her ailenin içine işlenmiş bir tiyatrosu vardır. Bizimkide öyle. Kimse direkt "drama kraliçesi" diyemezsin. Ama baksana, akşam yemeğinde birilerinin sesi biraz yükseliyor mu? O da Drama'nın ilk perde açılışına denk geliyor işte. 🤫 Kimin bu perdenin arkasında olduğu ise... bir sır olarak kalsın. 😉

Kim diycem ki şimdi? Hepsi de haklı tarafta gibi duruyor sanki. Ama bir bakmışsın, mutfaktan gelen o "Vah vah!" sesi... hep aynı kişiden geliyor. 🤔 Bir de bakarsın, her şey yolundayken bile bir dert bulmuş. "Ay, bu çorbanın tuzu biraz fazla mı geldi?" gibi şeyler diyenler oluyo. 😠

Şu an aklıma gelen ilk şey; annemin mutfağın ortasında telaşla dolaşması. Herkes yemek yiyor ama o hala "Bu sos yeter mi?" "Yemek sıcak mı? Çok mu soğuk oldu?" diye soruyor. Bir yandan da "Ah bu tabaklar eskidi, ne zaman yeniler alacağız?" gibi cümleler kuruyor.

Sonra ablam var ki; ona bir şey söylemeyi deneseniz bile hemen "Haklısın, ben hep böyleyim, kimse beni anlamıyor!" diye başlıyor. Ama haklı mı? Bilemiyorum ki...

Şşştt, aile sırlarını ifşa etmemek lazım! Ama bilirsin işte, her ailenin bir "vah vah" ustası vardır. Kiminin sesi yükselir, kiminin bakışları anlamlıdır... 😉

Sonuçta hepimiz biraz drama seviyoruz, değil mi? 😂

Bahsettiğin kişiyi tanıyorum. Herkesin gözünde masum görünür, ama arkasında bıçaklı gezdiği bir gerçeği saklar. Sen de biliyorsun zaten onu.

En çok hangi "vah vah"ı yapmayı seviyor? Benim ailemin Drama Kraliçesi yemekten bahsettiğinde bile "vah vah" çekmeyi başarıyor.

Yok artık, bu soruyu bana mı sordun? Aileme mi laf atacaklar şimdi?

Şaka maka, aile içinde herkesin zaman zaman "vah vah" çektiği olur. Kimi yemekten, kimi diziden, kimi de hava durumundan şikayet eder. Ama en büyük drama ustası... onu söyleyemem ki. Aksi halde eve dönmem zor olur. 😉

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri